K

Kim jest Zuzanna Jurczak – Sanah? Polscy mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

Kim jest Zuzanna Jurczak – Sanah? Polscy mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

Zuzanna Jurczak, znana coraz szerzej jako Sanah. Ta dziewczyna dosłownie podbiła serca Polaków, choć media „grają ją” zaledwie od kilku tygodni. Nie ulega ponadto wątpliwości, że już wkrótce ta uzdolniona pani osiągnie sukces nie mniejszy, niż chociażby Roksana Węgiel. Z którą zresztą przez jakiś czas blisko współpracowała. Do niedawna media zaznaczały niemal wyłącznie fakt, iż Zuzia jest skrzypaczką z Warszawy. Teraz natomiast wiemy o niej już znacznie więcej.

Szampan wylewa się, toast mogę wznieść. A ten gość mówi coś – o co mu chodzi? – tak leci najnowszy i jak dotąd największy hit Zuzi Jurczak, znanej jako Sanah.

Nie tylko sama Zuzanna Jurczak, ale i jej piosenka Szampan, błyskawicznie skradły serca Polaków. Nic w tym dziwnego, bowiem utwór, który od niedawna grają największe rozgłośnie w kraju, naprawdę wpada w ucho. Osobiście uwielbiamy słuchać go w samochodzie i w redakcji. „Luzacki” tekst Szampana pozwala zapomnieć na moment o trudach życia codziennego. Zresztą wyraża on samą Zuzię (Sanah).

Szampan wylewa się – piosenka Sanah, którą pokochaliśmy od razu

Wystarczyło zaledwie kilka odsłuchów w komercyjnych rozgłośniach, by internet zalała masa zapytań o piosenkę Szampan, której autorką jest Zuzanna Jurczak. Dziewczyna urodzona w 1997 roku napisała m.in. jedną z najpopularniejszych piosenek Roxie Węgiel. Ponadto utwór z jej EP-ki wykonywał sam Dawid Podsiadło. Sanah lubi o sobie opowiadać, choć na razie można znaleźć zaledwie kilka z nią wywiadów.

„Komponowałam te piosenki już jakiś czas temu, później z producentami udało nam je się fajnie zaaranżować i naprawdę jestem zadowolona z efektu. Piosenek było coraz więcej i więcej i uznaliśmy, że może fajnie byłoby wydać najpierw EP-kę zamiast całej płyty, chociaż zawsze marzyła mi się płyta” – mówiła Sanah, czyli Zuzanna Jurczak w rozmowie z Polskim Radiem. Tłumaczyła ponadto, dlaczego dopiero teraz może realizować się w muzyce pop.

Zuzanna Jurczak – wschodząca gwiazda polskiej muzyki

„Kiedyś śpiewałam tylko z pianinkiem. Teraz sobie nie wyobrażam żeby wydać płytę tylko z fortepianem. Zanim podpisałam kontrakt z wytwórnią to był to mój największy problem, że nie miałam ludzi, którzy by mi to jakoś fajnie zaaranżowali – zdradza. – Pracowałam z Kubą Galińskim, Olkiem Kowalskim i z zagranicznymi producentami” – słyszymy z ust Sanah.

Młoda wokalistka o niezwykle przyjemnym głosie udzieliła również bardzo ciekawego wywiadu Radiu Zet. Jest on dostępny między innymi w serwisie YouTube. Komentujący nie mają wątpliwości, że jej bardzo prawdopodobna dalsza współpraca z Dawidem Podsiadło może przynieść ciekawe efekty. „No z Dawidem na pewno łączy ją podobny chaos myślowy” – przyznał jeden z komentujących odnosząc się do uroczego rozkojarzenia młodej artystki. Natomiast bardzo wiele komentarzy dotyczy nadzwyczajnie miłej prezencji dziewczyny. Ta dziewczyna generuje antyhejt!

źródło: OTOPRESS, Polskie Radio

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ