K

Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?

Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski znów zaskoczył wszystkich swoją wizją. Tym razem usłyszeliśmy, kto zostanie prezydentem Polski w 2020 roku. Bardzo ciekawa przepowiednia na temat najważniejszych wyborów prezydenckich w XXI wieku.

Wybory prezydenckie 2020 bez wątpienia będą miały wielki wpływ na politykę Polski w najbliższych latach. Jak bowiem wiadomo, celem opozycji jest zablokowanie za wszelką cenę reform Prawa i Sprawiedliwości. Z kolei partia rządząca kolejne kadencji Andrzeja Dudy potrzebuje jak powietrza. Nie mogą przecież pozwolić sobie na porażką, gdyż i tak stracili już większość w Senacie. Jackowski zapowiada emocje do samego końca. Jaki będzie finał?

Przed nami pasjonująca walka o fotel prezydenta. Krzysztof Jackowski podzielił się z nami swoją wizją na temat jej wyników. Jak słyszymy w jego wypowiedzi na Najwyższego czasu!, walka będzie zacięta. Jednakże to łatwo było przewidzieć. Jasnowidz idzie natomiast o krok dalej i wprost mówi, kto wygra majowe wybory.

Krzysztof Jackowski przepowiada wynik walki o prezydenturę

„Wynik pani Kidawy-Błońskiej pozwoli dotknąć drugiej tury. Natomiast jeżeli się tam znajdzie, to przegra z panem Andrzejem Dudą” – mówi wprost Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przyznaje ponadto, iż ubolewa nad faktem, iż najmłodszy kandydat – Krzysztof Bosak – nawet nie otrze się o drugą turę – czytamy w serwisie NewsCafe.pl

„Wynik pani Kidawy-Błońskiej pozwoli dotknąć drugiej tury. Natomiast jeżeli się tam znajdzie, to przegra z panem Andrzejem Dudą” – mówi wprost Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przyznaje ponadto, iż ubolewa nad faktem, iż najmłodszy kandydat – Krzysztof Bosak – nawet nie otrze się o drugą turę.

Przypomnijmy, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się w Polsce 10 maja 2020. Ewentualna II tura odbędzie się dwa tygodnie później, tj. 24 maja. Zarówno czołowe sondaże, jak i rzeczona przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego, wskazują, iż zwycięzcą po raz drugi okaże się Andrzej Duda.

Jak widać, nawet jasnowidze potwierdzają tezę o tym, i to właśnie Małgorzata Kidawa-Błońska będzie główną rywalką prezydenta Dudy na finiszu walki o reelekcję. Jej wygrana bez wątpienia wprawiłaby przeciwników Prawa i Sprawiedliwości w euforię. Trudno być jednak optymistą. Tym bardziej, że notowania kobiety nie rosną, a wręcz minimalnie spadają.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ