P

Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Warszawa stanie w ogniu?

Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Warszawa stanie w ogniu?
Krzysztof Jackowski tym razem podzielił się przepowiednią, która bynajmniej nie dotyczy pogody. Usłyszeliśmy natomiast słowa, które przyprawiają o gęsią skórkę. Tym bardziej, że w ostatnim czasie takie mroczne wizje – jak twierdzi – towarzyszą mu coraz częściej.

Polacy mają bardzo różne podejścia do Krzysztofa Jackowskiego. Jedni wierzą w przepowiednie jasnowidza z Człuchowa. Inni z kolei traktują ich śledzenie jak rozrywkę. Faktem jest jednak, że w niezliczonych przypadkach jasnowidz miał rację. Nic więc dziwnego, że coraz większe rzesze fanów traktują słowa Jackowskiego poważnie.

Jeżeli wierzyć najnowszym wizjom jasnowidza-celebryty, to zdecydowanie czego obawiać mają się mieszkańcy Warszawy. Szczególnie ci, którzy bywają lub pracują w centrum miasta. Bo to właśnie ze ścisłym centrum stolicy kojarzy się opis, jakim dzieli się w jednej z najnowszych wypowiedzi Krzysztof Jackowski. Przerażająca wizja to jedna z kilku seryjnych przepowiedni Jackowskiego na 2020 rok.

Krzysztof Jackowski widzi płomienie nad Warszawą

Na łamach Super Expressu Krzysztof Jackowski opowiedział o mrożącej krew w żyłach wizji płomieni nad stolicą. Co więcej, miałaby ona ziścić się w tym roku. Co konkretnie mówi?

Otóż, jak słyszymy, w jednej z wizji zobaczył płonący duży budynek. Z jego opisu może wynikać, iż znajduje się on w centrum Warszawy. Co ciekawe, w sercu stolicy powstaje właśnie kolejny kompleks biurowy, który będzie jednym z najwyższych w Europie. Wokół jednak znajduje się już kilka podobnych.

„Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku. Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu” – mówi w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu Krzysztof Jackowski. Miejmy nadzieję, że jednak takiego scenariusza uda się uniknąć. Wiadomo bowiem, nie tylko z filmów akcji, że pożary wieżowców potrafią być najstraszniejsze. Uwięzieni na wyższych piętrach ludzie stają się dosłownie uwięzieni w płonącej pułapce.

Choć wielu ludzi puka się w czoło, to nawet czołowe media coraz częściej opisują kolejne przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego. Słyszymy wypowiedzi na niemalże każdy temat. Nie tylko pogoda czy najbliższa przyszłość kraju, ale też zagadki kryminalne. Przypomnijmy, że jasnowidz z Człuchowa przewidział m.in., że ciało Ewy Tylman znajduje się w rzece.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ