M

Marcin Rola skomentował skandaliczny wpis Hołdysa. Mocne słowa dziennikarza

Marcin Rola skomentował skandaliczny wpis Hołdysa. Mocne słowa dziennikarza

Marcin Rola, publicysta i dziennikarz telewizji internetowej wRealu24, skomentował wpis, który zamieścił na Twitterze Zbigniew Hołdys. Dotyczył on głośnej ostatnio sprawy ugryzienia, jakiego w obronie własnej miała dopuścić się szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy – Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

Jak już informowaliśmy, szefowa sztabu Andrzeja Dudy jakiś czas temu, w obronie własnej miała ugryźć mężczyznę, który był wobec niej agresywny. Antyrządowe media rzecz jasna szybko podchwyciły i nagłośniły temat. W sieci aż zaroiło się od złośliwych memów i komentarzy. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło jest porównywana nawet do… niebezpiecznego psa. To bardzo nie podoba się Marcinowi Roli.

Dziennikarz jest oburzony tym bardziej, że tego typu skandaliczne materiały „satyryczne” publikują przedstawiciele tak zwanych elit III RP. A do nich najpewniej chciałby być zaliczany Zbigniew Hołdys. Na profilu muzyka pojawił się będący już niemal klasykiem obrazek. Na tabliczce z napisem „UWAGA ZŁY PIES, A GOSPODYNI JESZCZE GORSZA” widzimy również podobiznę Jolanty Turczynowicz-Kieryłło. Marcin Rola nie kryje oburzenia, a nawet obrzydzenia.

„Co trzeba mieć w głowie by kobietę, która broni się przed agresywnym napastnikiem traktować w taki sposób” – zastanawia się na swoim Facebooku rozemocjonowany dziennikarz. Ponadto Rola zwraca uwagę na znamienny fakt, iż Zbigniew Hołdys w miejscu zdjęcia profilowego na Twitterze od dawna ma ustawiony napis „LOVE”:

„W profilowym powinno być HATE a nie love. Ta wasza nienawiść do drugiego człowieka jest naprawdę przerażająca. „Elyty” III RP… Obrzydliwe” – skwitował Marcin Rola. Ten dziennikarz często piętnuje podobne zachowania celebrytów i polityków. Jednakże, co ciekawe, sam przez lewicowo-liberalne media przedstawiany jest jako siewca mowy nienawiści, a nawet faszysta. Natomiast przez lata zdążył się już chyba uodpornić na bezustanne ataki i insynuacje.

Co trzeba mieć w głowie by kobietę, która broni się przed agresywnym napastnikiem traktować w taki sposób. W profilowym…

Opublikowany przez Marcina Rolę Niedziela, 23 lutego 2020

 

źródło: Facebook, OTOPRESS

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ