K

Koronawirus. Rząd przed chwilą wydał ważne oświadczenie

Koronawirus. Rząd przed chwilą wydał ważne oświadczenie
Koronawirus. Rząd właśnie opublikował najnowsze, oficjalne oświadczenie w sprawie dziesiątkującego m.in. Włochy wirusa. Najnowsze informacje pojawiły się w mediach społecznościowych oraz na stronie KP. Potwierdził je zarówno rzecznik rządu, jak i sama Kancelaria Premiera. Czy jesteśmy bezpieczni? Odpowiedź na to pytanie zdaje się być jasna.

Coraz większy niepokój panuje w naszym kraju w związku z koronawirusem. Nastroje podgrzewają między innymi pytania ze strony opozycji, która sugeruje, że rząd PiS ma zatajać potwierdzone przypadki zakażeń. Władze naszego kraju uspokajają jednak każdego dnia.

Dziś niepokój jest jeszcze większy, gdyż czołowe media donoszą o kolejnych śmiertelnych przypadkach w południowo-zachodniej Europie. Być może moglibyśmy być znacznie spokojniejsi, gdyby nie fakt, że tysiące Polaków mimo wszystko nie rezygnują z wyjazdów do stref zagrożenia i mogą przywozić ze sobą Koronawirus.

DZISIAJ GRZEJE: Koronawirus. Chora Polka ujawniła wstrząsającą prawdę (wideo ze szpitala)

Jak czytamy między innymi na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze, wciąż nie potwierdzono przypadków Koronawirusa w Polsce. Informację przekazuje również Piotr Muller będący rzecznikiem gabinetu premiera Mateusza Morawieckiego.

Koronawirus w Polsce? Rząd wydał nowe oświadczenie

Mimo setek plotek na temat rzekomych potwierdzonych przypadków, rządzący zaprzeczają, iż miały one miejsce:

W związku z pojawiającymi się pytaniami na temat Koronawirusa informuję, że obecnie nie ma żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania na terenie Polski – przekazał rzecznik rządu Piotr Muller.

koronawirus rząd

źródło: OTOPRESS

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ