Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”. Dramatyczne słowa gwiazdy

Dagmara Kaźmierska Dagmara z Królowych Życia

Królowe życia to reality show telewizji TTV, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Jego bezdyskusyjną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska, znana szerzej jako Dagmara z Królowych życia.

Znaczna większość widzów uwielbia Dagmarę. Głównie ze względu na wpadające w ucho, najczęściej bardzo zabawne cytaty z gwiazdy TTV, które szybko przedostają się do mowy potocznej. Choć TTV to dość niszowa stacja, oglądalność Królowych życia imponuje. Dagmara Kaźmierska i jej koleżanki przyciągają przed ekrany ponad 500 tys. widzów.

Główna bohaterka show to postać ewidentnie pozytywna. W ostatnim czasie działy się jednak rzeczy, które zarówno fani Dagmary, jak i ona sama, będą wspominali z gęsią skórką. Mowa rzecz jasna o poważnym wypadku, w którym gwiazda brała udział.

Dagmara Kaźmierska opisała swój koszmar

Kilka miesięcy temu Damara Kaźmierska miała poważny wypadek samochodowy. Przez długi czas nie mogła wstać z łóżka, co tylko mnożyło domysły. W pewnym momencie w mediach społecznościowych pojawiła się nawet informacja, że gwiazda programu Królowe życia może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego. Na szczęście czarny scenariusz się nie spełnił.

Jednakże to, co przeżyła, bez wątpienia pozostanie w niej na zawsze. Dramatyczne wyznanie, które było nam dane wysłuchać, porusza do żywego. Jak się okazuje, w miarę dobre samopoczucie Dagmary tuż po wypadku było tylko pozą. W rzeczywistości przechodziła prawdziwy dramat, który trudno opisać słowami.

„Ten wypadek całkowicie podłamał moich przyjaciół i rodzinę. Ja niestety bardzo dużo musiałam tam udawać; robić dobrą minę do złej gry, żeby ich bardziej nie smucić i nie załamywać, ale w środku byłam cały czas przerażona. Przychodziła noc i bez tabletek już nie zasnęłam, bo mi się wbijało w głowie, że nie będę mogła chodzić” – przyznała w programie Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu Królowe życia.

Wypadek Dagmary z Królowych życia

Przypomnijmy, ze poważny wypadek miał miejsce w maju bieżącego roku. Dagmara Kaźmierska w pewnym momencie zjechała swoim samochodem z drogi i uderzyła w betonową zaporę. Obrażenia były bardzo poważne, przez co gwiazda musiała być przez kolejne miesiące hospitalizowana.

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – przekazała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji w Kłodzku.

źródło: OTOPRESS, TTV

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
12
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x