B

Biedroń nie gryzł się w język. Powiedział Kaczyńskiemu, co myśli o wyborach

Biedroń nie gryzł się w język. Powiedział Kaczyńskiemu, co myśli o wyborach
Robert Biedroń nie wytrzymał. Kandydat Lewicy na Prezydenta w ostrych słowach zwrócił się do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Ten chce bowiem, aby wybory prezydenckie odbyły się w terminie.

Wywiad, którego Jarosław Kaczyński udzielił niedawno stacji radiowej RMF FM odbił się szerokim echem. Polityk stwierdził bowiem, że w jego ocenie nie ma przesłanek do tego, by odwołać wybory prezydenckie.

Słowa lidera PiS wywołały ogromne kontrowersje wśród Polaków. Wielu z nich uważa, że organizowanie plebiscytu w czasie, gdy w kraju panuje epidemia, jest skrajną nieodpowiedzialnością.

Kaczyńskiego krytykuje również opozycja. Przodują w tym oczywiście politycy PO. Teraz głos w tej sprawie zabrał Robert Biedroń, kandydat Lewicy na Prezydenta.

Podczas konferencji prasowej w Warszawie polityk nie bawił się w dyplomację. Wyraził mocną opinię ws. ewentualnego organizowania wyborów w czasie epidemii.

„Ludzie nie mają prawa wyjść z domu, ale rząd twierdzi, że nie ma powodu do przesunięcia wyborów. Czy naprawdę życie i zdrowie Polek i Polaków musi być złożone na ołtarzu ambicji politycznych prezesa Jarosława Kaczyńskiego?” – zapytał.

Popularne na otopress.pl

Loading RSS FeedKONIECZNIE ZOBACZ