M

Michał Piróg załamany apeluje do fanów o rozwagę. Wstrząsające słowa

Michał Piróg załamany apeluje do fanów o rozwagę. Wstrząsające słowa
Michał Piróg postanowił na swoim Instagramie podzielić się z fanami pewną refleksją. Mężczyzna wyznaje, że się załamał i tym samym postanowił zaapelować do innych o rozwagę. Jego słowa dają do myślenia. 

Przez obecnie panującą pandemię koronawirusa większość ludzi zamknęła się w domach. Przed tym jednak zgromadzili odpowiednie zapasy żywieniowe, a ci, którzy nie zdążyli ich zrobić, ratują się teraz możliwością zrobienia zakupów on-line. Niektóre sklepy oferują swoim klientom dowóz wybranych produktów pod same drzwi. Większość dostaw odbywa się teraz według nowych zasad. Kurierzy bardzo często zostawiają zakupy pod drzwiami klienta tak, by nie mieć z nim kontaktu. Płatność oczywiście odbywa się za pomocą przelewu.

Jedną z osób, które chciały zrobić zakupy przez stronę internetową, był Michał Piróg. Właśnie to skłoniło go do refleksji, którą zechciał podzielić się z innymi. Mężczyzna apeluje do fanów o rozwagę i o to, by szanowali to, co mają w tym momencie, ponieważ nie wiadomo tak naprawdę, jak długo to wszystko potrwa.

„Wszedłem wczoraj na stronę sklepu spożywczego, żeby zrobić zakupy. Wyświetliło mi się:
„termin dostawy przewidziany jest na 27-go. Myśle sobie ale super! Przyjrzałem się dokładniej. „Termin przewidzianej dostawy poniedziałek 27-go” Zaraz,zaraz jak to w poniedziałek skoro mamy wtorek 24 a 27 jest za 3 dni. Wtedy doczytałem … „Termin dostawy przewidziany na poniedziałek 27-go kwietnia !!! Załamałem się. Ale nie dla tego, że trzeba tyle czekać. Załamałem się bo uświadomiłem sobie, że nie umiem zaplanować czego mi będzie trzeba za miesiąc. Nie niby mogę zamówić coś co napewno się nie zmarnuje. Ale to może i dobrze bo do wirtualnego koszyka nakładem pyszne rzeczy ale tak miedzy Bogiem a prawdą nie są one mi aż tak niezbędne. Kochani namawiam do rozwagi w zakupach. Nie wiemy ile ta sytuacja potrwa i na jak długi okres czasu potrzebne nam będą nasze pieniądze którymi dysponujemy teraz (zachowana pisownia oryginalna)” – napisał Michał Piróg.

Obawa mężczyzny może być spowodowana tym, że zarówno on, jak i wiele innych osób ze świata show-biznesu obecnie nie zarabiają. Jego słowa powinny jednak dać do myślenia każdemu.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ