M

Minister chory na koronawirusa przerwał milczenie. Zamieścił wpis na Twitterze

Minister chory na koronawirusa przerwał milczenie. Zamieścił wpis na Twitterze
Michał Woś, minister środowiska, u którego zdiagnozowano koronawirusa, zamieścił wpis na Twitterze. Odniósł się w nim do nowych ograniczeń nałożonych przez rząd.

Michał Woś o tym, że jest chory na koronawirusa poinformował kilka dni temu. Początkowo czuł się dobrze, jednak z czasem jego stan się pogorszył. Teraz znów czuje się lepiej.

Niedawno polityk zamieścił wpis, w którym odniósł się do nowych ograniczeń rządu. Wczoraj Mateusz Morawiecki i Łukasz Szumowski ogłosili bowiem, że na Polaków nałożone zostaną nowe restrykcje. Wszystko po to, by zahamować rozwój epidemii kornawirusa.

Wśród obostrzeń znalazł się m.in. zakaz korzystania z parków oraz lasów. Michał Woś, jako minister środowiska, zabrał głos w tej sprawie.

„Po raportach o tłumach w parkach narodowych w czasie weekendu Ministerstwo Środowiska wydało dyspozycję ich zamknięcia. Pierwotne zalecenia GIS zachęcały do samotnych spacerów w lesie, ALE NIE gdy setki osób mija się na szlaku/parkingu. Dzisiejsze decyzje rozwiązują też ten problem” – napisał Woś na Twitterze.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ