T

Trójka w rozsypce. Kolejni dziennikarze opuszczają stację

Trójka w rozsypce. Kolejni dziennikarze opuszczają stację
Radiowa Trójka nie przestaje mieć kłopotów. Jeszcze nie opadł kurz po głośnych odejściach Anny Gacek oraz Wojciecha Manna, a w kolejce są już następni dziennikarze, którzy zdecydowali się opuścić rozgłośnię. Tym razem padło na duet Waglewskich.

Wojciech i Bartosz „Fisz” Waglewscy od 2008 roku prowadzili w radiowej Trójce program „Magiel Wagli”. Podobnie, jak szereg antenowych kolegów, zdecydowali się odejść. Podsumowując swoje działania, Wojciech Waglewski nie szczędzi cierpkich słów byłem pracodawcy w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych

Nasza wspólna przygoda pt. Magiel Wagli dobiegła końca. Było nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach. Cenimy sobie nowe znajomości zawarte przy okazji i mamy nadzieję na ich kontynuację. Odejście 5 fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową…międzypokoleniową i międzygatunkową – napisał na Facebooku Wojciech Waglewski.

Pomimo zaistniałej sytuacji, Waglewski trzyma kciuki za działania pozostałej części muzycznej załogi, dlatego przekazał w swoim wpisie również słowa otuchy

Najważniejsze teraz to wyjść jakoś z tych ciemności egipskich i uporać się z tą zarazą, czego i Państwu życzymy. Do zobaczenia i usłyszenia, gdzieś tam – dodał na zakończenie wpisu Waglewski senior.

Radiowa Trójka w okrojonym składzie

Decyzja Waglewskich to pokłosie ostatnich perturbacji w szeregach radiowej Trójki. Przypomnijmy, na początku marca w niejasnych okolicznościach stacja rozstała się z wieloletnią dziennikarką Anną Gacek. Ponieważ sposób i forma pożegnania pozostawiały wiele do życzenia, dlatego na kolejne informacje o zwolnieniach nie trzea było długo czekać.

W ślad za antenową koleżanką ruszył współprowadzący program „W Tonacji Trójki” – Wojciech Mann

Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie – deklarował przed kilkoma dniami w rozmowie z Gazetą Wyborczą Wojciech Mann.

Mann przeniósł swoją działalność do sieci, a kadra radiowej Trójki topniała z każdym następnym dniem. Podobnie jak Mann, o złożeniu wypowiedzenia poinformowali już między innymi Gaba Kulka, Jan Młynarski, Piotr Bukartyk, czy Jan Chojnacki.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ