K

Karol Strasburger o kwarantannie. „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”

Karol Strasburger o kwarantannie. „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”
Karol Strasburger opowiedział, co sądzi o kwarantannie. Mężczyzna dopatruje się pozytywów w zaistniałej sytuacji. Zdradził również, jak dzielą się z małżonką opieką nad ich pociechą. 

Prowadzący Familiadę wzbudza wiele skrajnych emocji. Jedni uwielbiają jego specyficzne poczucie humoru, inni z kolei uważają, że powinien już dać sobie spokój i przejść na emeryturę. Mężczyzna jednak, jak na swój wiek trzyma się bardzo dobrze i na razie nawet nie myśli o zakończeniu swojej kariery. Jego życie prywatne jest dla wielu niesamowicie interesującym tematem. Głównie przez to, że mężczyzna związał się z 37 lat młodszą kobietą.

Para ponad pół roku temu powiedziała sobie sakramentalne „tak”, a już w listopadzie ubiegłego roku doczekali się potomka. Wszyscy nie dowierzali w to, że 72-letni gwiazdor doczekał się dziecka w takim wieku. Przez długi czas był to temat numer jeden we wszystkich tabloidach. Mężczyzna zapewniał jednak, że prywatność jego córki jest na pierwszym miejscu. Początkowo nie chciał dzielić się kulisami swojego tacierzyństwa, jednak najwidoczniej jego plany się nieco zmieniły.

Karol Strasburger chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o swojej ukochanej córeczce, Laurze. Mężczyzna jest zachwycony swoją pociechą i tym, jak doskonale odnajduje się w roli ojca. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, odniósł się do kwarantanny spowodowanej koronawirusem. W tym trudnym dla wszystkich czasie dopatruje się pozytywów.

– Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu mam dużo czasu dla dziecka. Laura dobrze się chowa, jest kochana, śliczna i sama radość wynika z tego, że mogę się nią zajmować – mówi.

Opowiedział także o tym, jak wygląda w ich związku podział obowiązków w opiece nad dzieckiem.

– Jeżeli mamy dziecko, to mamy je razem i oboje jesteśmy za nie odpowiedzialni. Dlatego i ja, i Małgosia wstajemy w nocy i się nią opiekujemy – relacjonuje.

Karol Strasburger podkreśla, że mimo ogólnego zakazu wychodzenia z domu nie powinno się w nim zostawać. Ważne są wszelkie aktywności, takie jak, spacery, jazda na rowerze czy bieganie. Twierdzi, że nie można zamknąć się przed telewizorem i objadać, bo będzie to miało negatywny wpływ na nasz organizm.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ