P

Pacjent zarażony koronawirusem udostępnił poruszające wideo. Apeluje do wszystkich

Pacjent zarażony koronawirusem udostępnił poruszające wideo. Apeluje do wszystkich
Pacjent zarażony wirusem SARS-CoV-2 apeluje do wszystkich ze szpitalnego łóżka. Mężczyzna ledwo mówi, ale wyznaje, że musiał podzielić się swoim przemyśleniem z resztą świata. Nagranie w mgnieniu oka obiegło całą sieć. Oglądający są poruszeni. 

Irlandzki pastor, Mark McClurg leży w szpitalu z powodu zarażenia koronawirusem. Jego stan zdrowia jest naprawdę ciężki, co można zauważyć po nagraniu, które zdecydował się udostępnić. Mężczyzna ledwo mówi i sam podkreśla, że jego płuca są w bardzo ciężkim stanie. Obecnie pacjent przebywa na oddziale intensywnej terapii. Mężczyzna opublikował wideo ku przestrodze dla innych, zdradził w nim, jak czuje się osoba zarażona.

40-letni pacjent od tygodnia przebywa w szpitalu pod stałą opieką specjalistów. Nagranie, które udostępnił, w ciągu doby obejrzało niemal 100 tysięcy osób.

– Walczę z koronawirusem z pomocą medyków z Ulster Hospital. Koronawirus jest zabójczy i niebezpieczny. Chce cię wykończyć. Wirus chce wycisnąć całe życie z twoich płuc, tak żebyś nie mógł wziąć oddechu – relacjonuje pastor.

Mark McClurg mimo wszystko wyznaje, że jest ogromnie wdzięczny za to, że wciąż żyje. Twierdzi, że nie ma słów, które opisałyby, jak bardzo wdzięczny jest opiekującym się nimi medykom.

– Ocalili mnie. Do lekarzy i pielęgniarek: kocham was – mówi.

Pacjent nie zapomina również o swoich najbliższych, którzy wspierają go w tych ciężkich chwilach. Podkreśla, że to właśnie jego partnerka była przy nim, kiedy jego samopoczucie było naprawdę tragiczne.

Mężczyzna zaznacza, że dodaje wideo, by ostrzec innych przed groźnym wirusem. Zaznacza, by nie bagatelizować powagi sytuacji. Oglądający są poruszeni jego wypowiedzią. Posypały się komentarze z życzeniami powrotu do zdrowia. Znaczna ilość osób twierdzi również, że kiedyś ludzie chorowali „po cichu” i nikt nie skupiał się na tym, by wrzucać do sieci wideo relacjonujące chorobę. Według wielu to próba zwrócenia na siebie uwagi innych. Nie mniej jednak zamieszczone wideo wstrząsnęło internautami.

KLIKNIJ TUTAJ, BY OBEJRZEĆ NAGRANIE.

Popularne na otopress.pl

Loading RSS FeedKONIECZNIE ZOBACZ