P

Polski radny jest chory na Covid-19. Pokazał zdjęcie ze szpitala

Polski radny jest chory na Covid-19. Pokazał zdjęcie ze szpitala
Dariusz Matecki, radny PiS ze Szczecina, jest chory na Covid-19. Polityk zamieścił na Twitterze wpis, do którego dołączył zdjęcie ze szpitala.

Kilkanaście dni temu Dariusz Matecki poinformował, że zaatakował go koronawirus. Aktualnie radny przebywa w szczecińskim szpitalu, gdzie przechodzi rekonwalescencję, w związku z chorobą Covid-19. Mężczyzna, co jakiś czas publikuje na Twitterze rozmaite wpisy. Tym razem zamieścił kolejny, co więcej – dołączył do niego zdjęcie.

Dariusz Matecki w swoim wpisie odniósł się do czwartkowego posiedzenia Sejmu RP. Początkowo miało ono odbyć się w trybie zdalnym, jednak po krytyce ze strony niektórych partii politycznych, zdecydowano o normalnym, stacjonarnym trybie. Radnemu PiS nie bardzo się to podoba.

„Mam nadzieję, że przez nieodpowiedzialne zachowanie KO i Konfederacji do polskich szpitali nie trafi niedługo znacznie więcej osób, w tym starszych pracowników Sejmu” – napisał działacz partii rządzącej.

Do wpisu Matecki dołączył zdjęcie. Na wymownej fotografii mężczyzna leży na łóżku w masce. Kilka dni wcześniej radny wyjaśniał jednak, że maska służy do inhalowania. Wcześniej zdiagnozowano u niego bowiem zapalenie płuc.

Popularne na otopress.plKONIECZNIE ZOBACZ