Biedronka przecenia pożądany produkt do minimum. Będą jeszcze większe tłumy

Biedronka promocje pandemia

Biedronka wie, jak odnajdować się w kryzysowych sytuacjach. Na nowy tydzień, w dobie pandemii, Jeronimo Martins przygotowało niezwykle atrakcyjne promocje. Jeden z bardziej pożądanych w ostatnich miesiącach produktów został przeceniony do minimum.

Dyskonty rywalizują o klientów. Teraz miałyby historyczne żniwa, gdyby nie ograniczenia w poruszaniu się i zgromadzeniach. Również i z tym sieć Biedronka ma zamiar szybko sobie poradzić. Jak bowiem informowaliśmy już kilka godzin temu, wkrótce limit osób nie będzie problemem. Przynajmniej w najpopularniejszej sieci w Polsce. Nowe informacje jeszcze bardziej ucieszą klientów sieci spod znaku sympatycznego owada.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec z limitem osób. Biedronka w trybie pilnym wprowadza zmiany

Teraz okazało się, że Jeronimo Martins przygotowało nie tylko udogodnienia dla tłumnie gromadzących się klientów, ale i promocje. Te objęły wiele produktów o dłuższej dacie przydatności. Jednakże jeden konkretny szczególnie zwraca uwagę klientów i mediów. Mowa bowiem o czymś, co w ostatnim okresie – często żartobliwie – nazywane było towarem luksusowym.

Promocje w Biedronce na nowy tydzień. Jeden produkt zwraca szczególną uwagę

Chodzi o masło. Jak pamiętamy, w ubiegłym roku ceny tego produktu potrafiły szokować. Skok był gigantyczny, a o cenach masła dyskutowali nawet politycy. Jedni obwiniali rząd. Inni z kolei dramatycznie wysokie ceny tłumaczyli klęską nieurodzaju. Co by to nie było, za ten produkt płaciliśmy nawet ponad 6 złotych. Do dziś w wielu miejscach kostka masła potrafi kosztować ponad 5 złotych. Tymczasem Biedronka sprzedaje je… o połowę taniej. Konkrety? Proszę bardzo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwolennicy PiS-u będą wściekli. Magda Gessler opublikowała apel

W Biedronce znajdziemy między innymi masło extra polskie Mlekovita w cenie 3,49 zł za sztukę (cena obowiązuje przy zakupie 3 opakowań), ćwikłę z chrzanem lub chrzan tarty Krakus w cenie 2,49 zł za sztukę (cena obowiązuje przy zakupie 2 opakowań), czy majonez Madero w cenie 1,99 zł za sztukę (cena obowiązuje przy zakupie 2 słoików) – czytamy na stronie Biedronki.

Te promocje bez wątpienia przyciągną jeszcze większe rzesze klientów. Przypomnijmy, że masło wymienionego wyżej producenta obecnie w sprzedaży detalicznej kosztuje około pięciu złotych. Nie ulega zatem wątpliwości, że wielu klientów gromadzących zapasy w dobie pandemii zdecyduje się na zakup „hurtem”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zaskakujące wieści ws. 500 plus. Kaczyński chciał to przykryć

źródło: własne, Biedronka