Zwolennicy PiS-u będą wściekli. Magda Gessler opublikowała apel

Magda Gessler gwiazda TVN Kuchenne rewolucje

Magda Gessler nie angażuje się w politykę? To często powielana teza. Gwiazda TVN robi jednak wyjątki od tej reguły. Rzadko pisze wprost, jednakże w jej przekazach od czasu do czasu można wyczytać między wierszami, co sądzi o bieżącej sytuacji. Tym razem na pewno nie będą zadowoleni zwolennicy PiS. Autorka programu „Kuchenne rewolucje” napisała wprost, co uważa.

Polacy byli w niemałym szoku, gdy Magda Gessler pozytywnie wypowiedziała się o programie Rodzina 500 plus. Było to kilka lat temu, zresztą później restauratorka sugerowała, że nie mówiła do końca poważnie. Przez chwilę mogła jednak liczyć na umiarkowaną sympatię zwolenników partii rządzącej. Umiarkowaną, gdyż fakt, że jest związana z TVN-em, eliminuje ją w ich oczach.

Dziś jednak Magda Gessler opublikowała apel, który nie pozostawia złudzeń. W swoich mediach społecznościowych gwiazda TVN odniosła się do obecnej sytuacji i pomysłu organizowania wyborów prezydenckich za wszelką cenę. Z przekazu nietrudno wywnioskować, że działania PiS absolutnie nie przypadają autorce programu „Kuchenne rewolucje” do gustu.

DZISIAJ GRZEJE:
Koniec z limitem osób. Biedronka w trybie pilnym wprowadza zmiany

Magda Gessler zamieściła zaskakujący wpis, co na to wyborcy PiS?

Jak to w Polsce, jedni chcą wyborów za wszelką cenę, inni chcą ich przesunięcia. Znaczna większość sympatyków Prawa i Sprawiedliwości opowiada się rzecz jasna za opcją proponowaną przez Jarosława Kaczyńskiego. Ten przekonuje, że nie można ot tak przesunąć wyborów i zachęca Polaków do brania w nich udziału. Zaproponowano nawet model głosowania korespondencyjnego.

DZISIAJ GRZEJE:
Zaskakujące wieści ws. 500 plus. Kaczyński chciał to przykryć

Gwiazda TVN apeluje, byśmy nie dali się porwać tajfunowi. Niełatwo stwierdzić, czy pisząc „tajfun” miała na myśli PiS, czy całe zamieszanie wywołane przez pandemię koronawirusa. Na pewno Magda Gessler przekonuje, by pozostać w domach. Co konkretnie napisała?

Porywa nas potężny tajfun i wciąga w dotąd nieznaną czasoprzestrzeń. Wywołuje strach, panikę, dezorientację. To co kiedyś wydawało nam się normalnością, dziś jest idyllicznym życzeniem. Czy to kara za nasz globalizm? Brak pokory? Za zachłanność? Za zadawanie sobie bólu, krzywdy, ocenę, za szyderczy uśmiech i brak zrozumienia. Dziś jesteśmy nadzy wobec świata” – przekazała Gessler w serwisie Instagram.

Dalej czytamy, że wywieranie presji na obywateli bardzo nie podoba się znanej restauratorce:

Całe życie bliskie mi były takie wartości i ideały jak o tolerancja, miłość w przeróżnej odmianie, czułość, życzliwość…kolory, uśmiech! Jestem za przełożeniem wyborów, aby te wspomniane wartości nie umarły! Pozwólmy zagłosować Polakom i Polkom w zgodzie z sumieniem, a nie zniewolonym przez obecną sytuację” – apeluje.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]