Kanał Sportowy. Mateusz Borek zapowiada bombę. „Na razie nie mogę mówić”

Mateusz Borek kanał sportowy twitter

Mateusz Borek, jeden ze współtwórców nowo powstałego projektu pt. Kanał Sportowy, zapowiedział w serwisie Twitter bombę. W tajemniczym wpisie wieloletniego komentatora Polsatu Sport nie ma zbyt wielu konkretów. Czujni widzowie „Hejt Parku” wiedzą już jednak co nie co o tym, co dziennikarz ma na myśli.

Kanał Sportowy rozwija się w zawrotnym tempie. W zaledwie kilka miesięcy zebrał ponad 200 tys. subskrybentów. Z kolei odsłony wygenerowane przez filmy tam zamieszczone idą w dziesiątki milionów. Nic w tym dziwnego, bowiem panowie postawili nie tylko na merytoryczną publicystykę sportową, ale i na prawdziwe show.

Kilka dni temu na przykład gościem na Kanale był Marcin Najman. Zawodnik MMA, który przez lata był wyśmiewany przez Krzysztofa Stanowskiego, w końcu miał okazję stanąć z założycielem portalu Weszło! twarzą w twarz. Nie obyło się bez masy uszczypliwości, a nawet oblania „Stana” wodą. Na szczęście całość moderował Mateusz Borek.

POPULARNE DZISIAJ: Biedronka przecenia pożądany produkt do minimum. Będą jeszcze większe tłumy

Mateusz Borek zapowiada na Twitterze medialną bombę

Odcinek z Najmanem osiągnął milion odsłon w zaledwie kilkadziesiąt godzin i znalazł się na szczycie karty „Na czasie” na YouTube. Nic więc dziwnego, że Kanał Sportowy idzie za ciosem. Najprawdopodobniej bowiem gościem najbliższej audycji będzie żużlowiec Bartosz Zmarzlik. To właśnie m.in. na jego temat toczyła się ognista dyskusja podczas rozmowy z Marcinem Najmanem. Ten zarzucał Krzysztofowi Stanowskiemu, że nie szanuje Zmarzlika, gdyż wyśmiewał wynik plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na sportowca roku 2019. Wówczas wszyscy spodziewali się kolejnej wygranej Roberta Lewandowskiego. Tymczasem wybrano mało popularnego żużlowca.

Nie mogę na razie pisać za dużo. Ale ujawnię, że w środę wieczorem możliwy jest głośny ryk. Ryk silników. Stay Tuned! – napisał przed chwilą na Twitterze Mateusz Borek.

Wstawka to dość tajemnicza. Jednakże dla uważnych widzów śledzących Kanał Sportowy, przekaz jest jasny. Już za kilka dni w rozmowie m.in. z Borkiem zobaczymy Bartosza Zmarzlika. Wygadać miał się Tomasz Smokowski, co odnotował jeden z fanów serii.

POPULARNE DZISIAJ: Wściekły Borek atakuje na Twitterze. „Dlaczego używasz naszego brandu?”