Szok! Jakimowicz opublikował zdjęcie hejterki. „Ta gruba…

TYLKO U NAS. Jarosław Jakimowicz musi w ostatnim czasie mierzyć się z niemałym natężeniem hejtu. To nie może dziwić, gdyż aktor jawnie wspiera rządzącą partię polityczną. Dziś opublikował screen, na którym widać, w jaki sposób odpowiedział jednej z hejterek na wiadomość. Czy aby nie przesadził? Nazwał kobietę m.in. „grubą damą”.

Jakimowicz w ostatnich latach jest pomijany w doborze obsady do popularnych filmów. Szczyt popularności przeżywał po premierze filmu „Młode wilki”. Później, na początku bieżącego stulecia, odegrał kilka charakterystycznych drugoplanowych ról w kasowych filmach. Ostatni okres jest jednak mało łaskawy dla aktora.

Media jednak coraz częściej się o nim rozpisują. Jednakże Jarosław Jakimowicz nie mobilizuje dziennikarzy do działania swoją aktorską aktywnością. Jest natomiast aktywny politycznie. Nie ukrywa już, iż znacznie bliżej mu do partii rządzącej, aniżeli do opozycji. Dziś jednak kontrowersja wynika nie z publikacji kolejnego manifestu publicznego, a screena z krótkiej konwersacji na Facebooku z jedną z – mówiąc oględnie – niezadowolonej z aktywności Jakimowicza kobiety.

POPULARNE DZISIAJ: Szokujący wpis Iwony Hartwich o Kaczyńskim. Przesadziła?

Jarosław Jakimowicz o hejterce: „Ta gruba dama”…

Ta, w niezbyt parlamentarnych słowach, zarzuciła Jakimowiczowi bycie sługusem partii rządzącej. Zwykle celebryci ignorują podobne wiadomości, gdyż zapewne otrzymują ich mnóstwo. Pan Jarosław nie wytrzymał jednak i wypalił do rozemocjonowanej kobiety w sposób – niestety tak trzeba to określić – chamski.

Ta gruba dama zapomniałaby pewnie zamieścić, co do mnie pierwsza napisała, tak więc proszę jest i skan. Ja nie wlazłem nigdy sam pierwszy komuś na profil i mu nie ubliżałem, ale jak ktoś ma ochotę na taką zabawę to taka będzie moja reakcja – przekazał Jarosław Jakimowicz.

I zamieścił takie oto materiały:

Jarosław Jakimowicz

POPULARNE DZISIAJ: Odebranie 13. emerytur. ZUS przedstawia, kto może być zagrożony

Niestety, Jarosław Jakimowicz nie zakrył twarzy i danych osobowych swojej rozmówczyni. Musieliśmy zrobić to sami. Zachodzi jednak podejrzenie (i taką mamy nadzieję), że aktor rano – po przemyśleniu – usunie post z sieci. Nie ulega bowiem wątpliwości, że kobietę mogą w związku z tą publikacją czekać spore nieprzyjemności. Jakimowicz zamieścił post we wtorek przed godziną 22.