TVP nie ma dobrych wieści. Z anteny zniknie wiele kultowych seriali

TVP
TVP

TVP poinformowało o zmianie swojej ramówki. Decyzja podjęta przez zarząd nie przypadnie do gustu wielu widzom. Z anteny zniknie wiele popularnych seriali. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Przedstawiamy, na czym będą polegały zmiany na antenie telewizyjnej. 

TVP jest zmuszone do podjęcia radykalnych działań ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa. W wyniku tego kręcenie niektórych seriali jest teraz niemożliwe, przez co wiele z nich zniknie z anten. Duża część uwielbianych produkcji będzie zastąpiona zagranicznymi tasiemcami bądź puszczane będą powtórki sezonów.

Katarzyna Cichopek postanowiła zabrać głos w tej sprawie i wypowiedzieć się na temat losów serialu „M jak miłość„. Wielu fanów obawiało się, że ich ulubiony serial zniknie z anteny wraz z innymi. Okazuje się jednak, że ekipa nakręciła cały sezon przed pandemią, zatem wyemitują go zgodnie z planem. Dodała również, że jej praca w TVP absolutnie nie jest zagrożona i kiedy tylko wszystko wróci do normy, będzie mogła znów pracować.

Do seriali, o których losy nie trzeba się obawiać, należą również: „Barwy szczęścia” i „Ojciec Mateusz”. Te produkcje także nakręcono do końca sezonów. Jakiś czas temu TVP zdecydowało się zakończyć produkcję serialu o rodzinie Boskich „Rodzinka.pl”. Nowych sezonów wprawdzie już nie będzie, ale ten, który powstał, zostanie wyemitowany do końca zgodnie z planem.

Niedawno pożegnaliśmy się już z serialem „Klan”, co zabolało wielu fanów tej produkcji. Wszyscy jednak wciąż mają nadzieję, że prędzej czy później, zarząd TVP zdecyduje się przywrócić go na antenę. Już 14 kwietnia zniknie z anten serial o Królestwie Polski. Wiadomo, że zastąpi go hiszpańska produkcja „Velvet”.

Aktualna ramówka TVP prezentuje się w następujący sposób.
„Na dobre i na złe” – 29 kwietnia (odc.778)
„M jak miłość” – 26 maja (odc. 1522)
„Echo serca” – 21 kwietnia (odc.41)
„O mnie się nie martw”- 4 maja (odc.9, s.12)
„Na sygnale – 13 maja (odc.271)
„Rodzinka.pl”- Ostatni odcinek 3 maj (odc.9) następnie powtórki serialu
„Barwy Szczęścia” – ostatni odcinek 5 czerwca (odc.2274)
„Ojciec Mateusz” – 14 maja ostatni odcinek sezonu (odc.302)
„Komisarz Alex” – 11 kwietnia (odc. 171)

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]