Woźniak-Starak wyjawiła co naprawdę czuje. Poruszające

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak/ screen YouTube

To już blisko osiem miesięcy, odkąd tragicznie zginął znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Jeszcze kilka tygodni temu, nazwisko producenta, a także jego małżonki Agnieszki wręcz nie znikało z nagłówków największych gazet i portali internetowych. Choć od pewnego czasu można było zauważyć, że ten trend się odwraca, to ostatnia publikacja Agnieszki ożywiła temat na nowo.

Agnieszka Woźniak-Starak wyjawiła, co czuje

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno k. Giżycka na Mazurach, w dniu 18 sierpnia 2019 roku. W nocy wypadł z motorówki do wody. Jak ustaliło śledztwo, przyczyną zgonu producenta było uszkodzenie mózgu. Najprawdopodobniej doszło do niego wskutek uderzenia łopat śruby motorówki. Znany producent filmowy był pod wpływem alkoholu.

Pożar w Czarnobylu. Co to oznacza dla świata?

Od tego czasu Agnieszka Woźniak-Starak nie miała łatwego życia. Nie dość, że regularnie o ich małżeństwie rozpisywały się największe portale, to sama gwiazda musiała zmagać się z olbrzymią traumą. Próbowała uciekać, czy to do znajomych, czy w góry. Na jej twarzy rysował się jednak ogromny smutek, spowodowany nagłym odejściem ukochanego.

Na najnowszym nagraniu widać Agnieszkę już w zdecydowanie lepszej kondycji. Gwiazda telewizyjna postanowiła przekazać swoim fanom życzenia za pośrednictwem serwisu Instagram. Na jej twarzy widać rysujący się delikatny uśmiech. Podczas nagrania Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na poruszające wyznanie.

– Moi drodzy chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowych, spokojnych, ale przede wszystkim też pełni nadziei Świąt – rozpoczęła swój przekaz do widzów Agnieszka.

– Dla mnie te Święta będą bardzo trudne (…) Będą nie tylko trudne z tego względu, że nie spotkam się, jak wielu Was, z moimi rodzicami, ani dzisiaj ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka. Nie mówię tego, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu. I udaje się je znaleźć. Mówię to, bo ja wiem, że jest ciężko. Ale jeśli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi (…) jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście.  I tych, którzy spędzają samotnie te Święta, a także czas izolacji, przytulam najmocniej, jak potrafię – zakończyła Agnieszka Woźniak-Starak.

źródło: Instagram, informacje prasowe

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x