Sławomir składa fanom świąteczne życzenia. Ich uwagę przykuł odmieniony wygląd gwiazdora

Sławomir
Sławomir

Sławomir postanowił złożyć swoim fanom świąteczne życzenia. To jednak nie one przykuły ich największą uwagę. Nikt nie przeszedł obojętnie obok nowego wyglądu gwiazdora disco polo. Wielu sugeruje, że jego nowy look jest spowodowany kwarantanną.

Sławomir na swoim profilu na Instagramie złożył fanom życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Wokalista zaznaczył, że te święta są inne niż pozostałe i swoje życzenia skierował głównie do seniorów. Nie zapomniał również o pozostałych fanach. Na zdjęciu pozował u boku ukochanej małżonki. Obserwatorzy mężczyzny zwrócili jednak uwagę na jego odmieniony wygląd. Wielu napisało nawet, że go nie poznało. Nic dziwnego, zmiana jest naprawdę ogromna.

„„Chrystus Zmartwychwstał Alleluja” – Tak zawsze witali tę Niedzielę moi dziadkowie. I nasze życzenia świąteczne od seniorów właśnie, chcielibyśmy zacząć. Wszystkim dziadkom i babciom życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w tym wyjątkowym czasie, kiedy nie możecie być z Waszymi dziećmi i wnukami przy świątecznym stole” – zaczął Sławomir.

„A Wszystkim Wam Kochani Miłości, zdrowia i prawdziwej radości, jaka płynie ze Zmartwychwstania Pana.
Mocno Was całujemy Sławomir&Kajra”- dodaje.

Fani wdzięczni za życzenia idola w komentarzach również składali parze najserdeczniejsze życzenia. Nie umknął im jednak odmieniony wygląd artysty. Mężczyzna zamieścił zdjęcie, na którym wraz z ukochaną siedzą przy stole elegancko ubrani. Najbardziej Sławomir zaskoczył wszystkich swoim bujnym zarostem. Przez brodę, którą zapuścił, wielu fanów nie poznało ulubionego gwiazdora disco polo.

„Sławomir, czy to ty?” – pytają internauci.

„Sławomir z brodą… to nie Sławomir” – pisze jeden z fanów.

„Sławomir super z brodą” – dodaje kolejny.

Zdania w kwestii tego, jak wygląda, są podzielone. Nie mniej jednak zaskoczeni byli wszyscy. Trzeba przyznać, że wygląda nieco poważniej niż dotychczas. Mówi się, że kiedy kobieta potrzebuje zmian w życiu, to ścina włosy, być może Sławomir, potrzebując jakichś zmian, zapuścił brodę.

Sławomir
Instagram / Sławomir
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x