Strona główna OTOPRESS Europa i świat Smoleńsk. Wyciekło szokujące zdjęcie z Tuskiem. Widzieli je nieliczni

Smoleńsk. Wyciekło szokujące zdjęcie z Tuskiem. Widzieli je nieliczni

Katastrofa smoleńska. Za nami dziesiąta rocznica tej tragedii. W naszym kraju po raz kolejny rozbrzmiała dyskusja na temat tego, kto zawinił i kto powinien ponieść karę za śmierć kilkudziesięciu przedstawicieli krajowej elity. Wyborcom PiS Smoleńsk nieodzownie kojarzy się z osobą Donalda Tuska. To właśnie ówczesnego premiera obwinia się o oddanie śledztwa Rosjanom.

Dekadę temu cała Polska zamarła. Smoleńsk i jego okolice po raz kolejny bezpowrotnie pochłonęły bardzo ważne dla naszego kraju osoby. Niestety, katastrofa smoleńska zamiast scalić – mocno nas podzieliła. Ponadto główne frakcje polityczne nawzajem obwiniają się o doprowadzenie do tragedii.

- REKLAMA -

Do winy nie poczuwa się Donald Tusk. Premier do dziś przekonuje, że współpraca ze stroną rosyjską przebiegała wzorowo. Przeciwnicy jego polityki wiedzą jednak swoje. Jakby tego było mało, na jaw wyszły kadry, które nie przestawiają współzałożyciela PO w najlepszym świetle. I tym razem nie jest mowa o legendarnym już zdjęciu z Władimirem Putinem z miejsca katastrofy.

Donald Tusk i Smoleńsk – to zdjęcie daje do myślenia

Rzecz jasna każdy polityk przekonywał, że katastrofa smoleńska mocno nim wstrząsnęła. Takie wrażenie starał się również sprawiać Tusk. Szybko jednak pojawiły się co do tego wątpliwości. Najpierw internauci i media wyłapały wspomnianą wyżej fotografię, na której Donald Tusk pada w objęcia Putina i – trudno nie odnieść takiego wrażenia – lekko się uśmiecha. Jak się okazuje, to nie jedyny taki kadr.

- REKLAMA -

Na ile Smoleńsk śnił się Tuskowi po nocach? Trudno ocenić. Faktem jest jednak, że – co mało kto zauważył – już na jednej z pierwszych konferencji prasowych, gdzie informował naród, co stało się z Tu-154M, wymsknął mu się mały uśmiech. Miało to miejsce w momencie, gdy premier zmierzał do mównicy, przed którą zgromadziły się tłumy dziennikarzy.

Niestety Donald Tusk nigdy nie wytłumaczył, skąd tak nieadekwatne emocje. Czy katastrofa smoleńska go bawi? Trudno zarzucać takie rzeczy zdrowemu na umyśle człowiekowi. Nie może jednak dziwić, że wokół byłego premiera narastają coraz to dziwniejsze teorie spiskowe. Najpewniej pomógłby sobie, gdyby choć raz postarał się wyjaśnić, dlaczego uśmiechał się, gdy Smoleńsk dzielił Polaków na przerażającą skalę.

OTOPRESS
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

2 Komentarze

Śledź wątek
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] podało zdumiewające informacje. Tego nie spodziewał…Europa i światSmoleńsk. Wyciekło szokujące zdjęcie z Tuskiem. Widzieli…Pozostałe wiadomościPacjent zamieścił w sieci szokujące nagranie. Aż…PolitykaPolska […]

trackback

[…] podało zdumiewające informacje. Tego nie spodziewał…Europa i światSmoleńsk. Wyciekło szokujące zdjęcie z Tuskiem. Widzieli…Pozostałe wiadomościPacjent zamieścił w sieci szokujące nagranie. Aż…PolitykaPolska […]

POPULARNE WIADOMOŚCI:

2
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x