Natalia Siwiec w ogniu krytyki. Jej wakacje zmieniły się w piekło

Natalia Siwiec

Polska aktorka i fotomodelka Natalia Siwiec jeszcze przed kwarantanną wyruszyła na relaksujący urlop wraz ze swoją rodziną. Jednak zdjęcia aktorki wzbudziły spore zamieszanie, a sama Natalia została mocno skrytykowana za swoje zachowanie.

Celebrytka pierwsze tygodnie urlopu spędziła w meksykańskim Tulum, teraz przebywa w Miami. Mimo „odcięcia się” od spraw, które dzieją się w Polsce Natalia Siwiec nie zapomniała o swoich fanach. Co jakiś czas na jej Instagramie możemy podziwiać pojedyncze ujęcia z raju. Jednak wielu internautów uważa, że aktorka zachowuje się nieodpowiedzialnie.

Natalia Siwiec, a walka z COVID-19

Wielu polskich celebrytów postanowiło wesprzeć służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zarówno Robert Lewandowski, jak i Kuba Błaszczykowski czy Anna Kulczyk postanowili dołożyć swoją cegiełkę i oficjalnie wesprzeć kraj w tym trudnym czasie. Natalia Siwiec poczuła się urażona komentarzami jakoby miała w żaden sposób nie wspierać swoich rodaków.

„Jedyne co  robisz to wylegujesz się i strzelasz fotki. Nie wiesz jak ciężko nam tutaj jest.”

„Może ty wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce walczących z koronawirusem, a nie leżysz i reklamujesz sukienki, a ludzie w Polsce i lekarze przeżywają dramat. Wstyd”

Natalia Siwiec

Tego typu komentarzy pojawia się sporo. Ludzie są oburzeni zachowaniem gwiazdy. Jednak Natalia Siwiec nie pozostawiła komentarzy bez odpowiedzi. Zrobiła to w sposób zaskakujący i dosadny:

„A skąd wiesz, że nie wsparłam. A, bo nie pochwaliłam się, jaka jestem za*ebista, by wszystkim się przypodobać.”

Ciężko jest jednoznacznie wywnioskować czy faktycznie Natalia wsparła Polską służbę zdrowia, jednak nie można temu zaprzeczyć. Wielu celebrytów wspiera akcje charytatywne „po cichu”, nie chcąc rozgłosu. Wpłacanie pokaźnych sum na zbiórki anonimowo to bardzo częsta praktyka osób, które nie chcą być „na językach” całego kraju.