Natalia Siwiec w pampersie? Zdjęcie wzbudza kontrowersje

36-letnia aktorka i fotomodelka Natalia Siwiec podzieliła się na swoim Instagramie niezwykłym zdjęciem. Większość fanów przyjęła je z wielkim entuzjazmem, jednak kilka osób uznało je za nieodpowiednie.

Natalia Siwiec uwielbia udzielać się w mediach społecznościowych. Często dodaje zdjęcia swoje i swojej rodziny by fani mogli dowiedzieć się co się dzieje w życiu gwiazdy. Niedawno udokumentowała swój powrót z urlopu i podzieliła się zdjęciem na Instagramie. Wśród fali pozytywnych komentarzy znalazło się kilka krytycznych. Jeden z nich był szczególny, bowiem zwrócił uwagę na pewien problem.

Natalia Siwiec skrytykowana za zdjęcie

Aktorka umieściła w mediach społecznościowych urocze zdjęcie swojej córeczki Mii. Było to ujęcie z powrotu do Polski, po długich wakacjach zagranicznych. W kilka minut po dodaniu zdjęcia posypała się lawina komentarzy zachwalających dziecko. Jednak modelka nie spodziewała się, że ktoś zwróci uwagę na jeden aspekt. Wymianę zdań rozpoczął komentarz:

„Dzieci, jak będziesz stara w pampersie też Ci będą robić foty i wrzucać na IG”.

Natalia Siwiec szybko zareagowała na komentarz odpowiadając autorce:

„myślę, że to nie będzie nic atrakcyjnego… więc wątpię 😉”

Do dyskusji włączyło się liczne grono fanów aktorki. Większość osób broniła Natalii, jednak część nie zrozumiała przesłania owego komentarza. Autorka postanowiła wyraźnie napisać co sądzi o postawie, którą reprezentuje Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec

Ostatecznie dodała również:

„odsyłam do Rzecznika Praw nie będę z wami gadać instagramoffe Madki dla fejmu i kasy zrobicie wszystko, sprzedacie swoje dzieci. Ale cóż skoro Siwiec woli zapłacić odszkodowanie córce niż nie zarobić na foci to nie wnikam”

https://www.instagram.com/p/B_KhHJ7pY7l/

Większość rozpoznawalnych osób chroni wizerunek swoich dzieci. Zaliczają się do nich między innymi Robert Lewandowski wraz z żoną Anną czy Joanna i Maciej Dowbor. Celebryci pragną by ich dzieci nie były rozpoznawane oraz oceniane przez pryzmat rodziców. Jednak Natalia Siwiec ma zupełnie inne zdanie co do tej kwestii i chętnie zamieszcza zdjęcia swojej córeczki. Ubliżanie aktorce nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko ona postępuje w ten sposób. To czy gwiazdy chcą by ich dzieci były rozpoznawalne czy nie, jest ich prywatną sprawą. Z pewnością starają się oni odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech.