Strona główna OTOPRESS Wiadomości Polityka Tomasz Lis nie miał litości. W nocy znokautował Macierewicza

Tomasz Lis nie miał litości. W nocy znokautował Macierewicza

Antoni Macierewicz znów chciał wałkować na Twitterze temat Smoleńska. Temat, który oglądaliśmy przecież z każdej strony przez ostatnią dekadę. Tomasz Lis odpowiedział w sposób, który bez wątpienia zaskoczył wielu – z samym Macierewiczem na czele.

Temat katastrofy smoleńskiej pasjonował wszystkich Polaków, ale przez pierwszych kilka miesięcy po zdarzeniu. Inni z kolei chcieli drążyć go jeszcze kilka lat po. Dziś jednak od tragicznych zdarzeń z 10 kwietnia dzieli nas dekada, a Antoni Macierewicz nie chce odpuścić.

- REKLAMA -

Miejmy jasność: gdyby chodziło o próby dojścia do prawdy, nie mielibyśmy prawda do uwag. Były szef MON znów powtarza jednak pozbawione konkretów hasła, które wszyscy znamy już na pamięć. Mówi m.in., że już dawno obalono tezę o „pancernej brzozie”. Ale… nic więcej. Na kolejny wpis polityka Prawa i Sprawiedliwości o Smoleńsku Tomasz Lis odpowiedział w zaskakujący sposób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Lis opublikował film. „Tak będzie wyglądał koniec rządów PiS”

Tomasz Lis vs Antoni Macierewicz: polityk znów mówił o Smoleńsku

- REKLAMA -

Nie nazwał bowiem Macierewicza „świrem”, jak Radosław Sikorski. Nie skierował go również na badania psychiatryczne. Poprosił natomiast o danie nam wszystkim spokoju, jakby był już wobec kolejnych smoleńskich sensacji bezsilny.

Zachęcam do obejrzenia programu Telewizji Republika, w którym wyjaśniam jak naukowcy z Narodowego Instytutu Badań Lotniczych przy Uniwersytecie Stanowym Wichita w USA obalili mit „pancernej brzozy” – przekazał na Twitterze Antoni Macierewicz.

Daj nam Pan już święty spokój – odpowiedział z wyraźną bezsilnością Tomasz Lis. W podobny sposób zapewne, już kilka lat temu, chciałoby wyrazić się wielu innych obywateli. Temat smoleńska został bowiem na tyle strywializowany i obrzydzony nam wszystkim, poprzez przywoływanie go w każdej kampanii wyborczej, że wolimy już chyba rozmawiać o koronawirusie.

tomasz lis Antoni Macierewicz

mp

OTOPRESS
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]
Śledź wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE WIADOMOŚCI:

0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x