Tomasz Lis opublikował film. „Tak będzie wyglądał koniec rządów PiS”

Tomasz Lis Andrzej Duda

Twitter. Dziennikarz Tomasz Lis opublikował wymowny film, który przedstawia wizję końca rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce. Sternik polskiego „Newsweeka” od lat marzy o odsunięciu PiS od władzy. Nic więc dziwnego, że ten klip, z takim opisem, przypadł mu do gustu.

Lis to jeden z najbardziej cenionych w środowisku opozycyjnym dziennikarzy. Od początku swojej kariery jest wierny ideałom liberalnym, co budzi podziw u sympatyków oraz polityków większości takich frakcji. Przez lata w swoim autorskim programie na antenach Polsatu i TVP prowadził merytoryczne rozmowy. Przez ostrym krytykowaniem Prawa i Sprawiedliwości nie umie się jednak powstrzymać.

Tomasz Lis dosłownie codziennie zamieszcza mocne, nierzadko wulgarne wpisy, w których wyraża dezaprobatę wobec polityki PiS. Dziś podał dalej wideo, na którym załoga samolotu ewakuuje się na spadochronach, czemu przyglądają się przerażeni pasażerowie.

– Taki będzie koniec rządów PiS. Oni wyskoczą na spadochronach, a my zostaniemy na pokładzie – napisał na Twitterze Zbigniew Czerwiński i załączył rzeczone wymowne wideo. Klip podał dalej Lis, co spotkało się z aprobatą kilkuset followersów dziennikarza.

mp