Najnowsze doniesienia TVN. Oni naprawdę to zrobią!

TVN

Zaistniała sytuacja wywołana koronawirusem wywołała szybkie działania stacji telewizyjnych. Brak możliwości nagrywania kolejnych odcinków i seriali spowodował czasowe zatrzymanie ich emisji. TVN nie podaje również konkretnych dat w jakich miałyby one wrócić do ramówki.

TVN oficjalnie poinformował o zaprzestaniu emisji wielu seriali i programów telewizyjnych ze względu na brak możliwości nagrywania kolejnych odcinków. Nikt z nas nie wie kiedy sytuacja w Polsce poprawi się na tyle by filmowcy mogli wrócić do pracy. Wielu internautów oburzyła wiadomość o wstrzymaniu emisji. Uważają, że właśnie ze względu na kwarantannę, TVN powinien puścić wszystkie nakręcone do tej pory odcinki.

tvn.pl wy tak serio? Ludzie siedzą w domach, umierają z nudów i nawet nie mogą obejrzeć seriali, żeby te nudę zabić. Ba! Ludzie są w szpitalach i jedyne na co mogą liczyć to seriale… ale już nie ma co oglądać bo ratujecie ramówkę jesienna. Tylko, ze ludzie jesienią będą nadrabiać starty, tu i teraz mamy czas.”

Nie tylko TVN wstrzymuje emisję

Stacja telewizyjna TVN poinformowała o wstrzymaniu emisji takich seriali jak: „Chyłka – kasacje” „Ukryta prawda” oraz popularny na TVN7 „Zakochani po uszy”. „Kod genetyczny” również nie będzie już emitowany w telewizji, jednak nowe odcinki będą dostępne w ofercie Player.pl. Oprócz zaprzestania emisji seriali TVN informuje również, że nie zobaczymy premier programów: Kuba Wojewódzki, „Milionerzy” czy „Kuchenne rewolucje” .

https://www.instagram.com/p/B_UzukPIxiA/

Większość zawieszonych premier zastąpią powtórki odcinków uwielbianych seriali i programów. Stacja ma nadzieję, że tak szybkie zakończenie sezonów pozwoli na to by w jesiennej ramówce pojawiły się wszystkie planowane premiery.

Inne stacje również są zmuszone do zawieszenia emisji popularnych programów. W TVP nie obejrzymy premierowych odcinków: „Jaka to melodia?” czy „Jeden z dziesięciu”, natomiast Polsat informuje o zawieszeniu serialu „Pierwsza miłość”.

Po oficjalnych informacjach opublikowanych między innymi w mediach społecznościowych wybuchła burza komentarzy. Fani programów są mocno zdenerwowani taką sytuacją. Uważają, że ze względu na długie przebywanie w domu tysięcy ludzi stacje telewizyjne powinny w jakiś sposób zabezpieczyć widzów.