Agata Duda pozuje wśród przyłbic. Obywatele oburzeni zachowaniem Pierwszej Damy

Agata Duda
Agata Duda

Agata Duda podczas pięcioletniej kadencji swojego męża niemal na każdych ważnych spotkaniach pojawia się u jego boku. Według obywateli sama obecność to zdecydowanie za mało. Zarzuca się jej bierność w bardzo ważnych sprawach, na które mogłaby mieć duży wpływ. Rozgoryczeni obywatele nie pozostawili na niej suchej nitki. 

Agata Duda powstrzymuje się od głosu w bardzo ważnych dla państwa kwestiach. Rzadko zdarza się, by w ogóle dopuszczano ją do głosu, a jeśli już, to są to zazwyczaj luźne wypowiedzi, które nijak odnoszą się do sytuacji, o której mowa. Głównie kobiety są zszokowane jej postawą, ponieważ ani razu nie zabrała głosu w sprawie dobra ogółu płci pięknej.

Obywatelki naszego kraju zarzucają Pierwszej Damie bierność w ważnych sprawach, takich jak, chociażby kwestie projektów ograniczających wolność wyboru kobiet. Według nich żona Prezydenta jedynie pięknie prezentuje się u jego boku i nic poza tym.

Agata Duda ocieplanie wizerunku

Zdaje się, że przed wyborami, specjaliści od wizerunku mieszkańców Pałacu Prezydenckiego chcą ocieplić wizerunek prezydentowej. Z tej okazji, nieustannie wrzucają na Instagram zdjęcia, które obrazują to, jak Agata Duda ciężko pracuje w Pałacu, szyjąc maseczki czy produkując przyłbice. Tego typu posty w ostatnim czasie regularnie pojawiają się na profilu. Wielu twierdzi, że to nie wystarczy, by ocieplić jej wizerunek.

Obserwatorzy ironicznie twierdzą nawet, że maseczki, które szyje są poniekąd symbolem jej milczenia. Pod każdym z postów tego typu pojawia się mnóstwo komentarzy opiniujących zachowanie Pierwszej Damy, jednak ani ona, ani Prezydent nie odnieśli się do tej kwestii.

Mocne słowa

Komentujący internauci nie przebierali w słowach. Wielu z nich w przypływie emocji w swoich wypowiedziach zawierało mnóstwo wulgaryzmów. Nie umknął im również fakt, że wszystko to, ma miejsce przed wyborami. Według nich nie jest to zbieg okoliczności, a celowy zabieg speców od wizerunku.

„Moje pytanie brzmi, dlaczego właśnie teraz Pan Prezydent tak bardzo zainteresował się dobrem ogółu? Czyżby wybory się zbliżały?” – sugeruje jeden z komentujących.

„Może pierwsza dama pomoże kobietom w kwestii aborcji?” – dodaje kolejny.

„To mam uwierzyć że pani Duda sama zrobiła 300 przyłbic, skoro sama pozuje do zdjęcia?” – czytamy.

Agata Duda