Can Yaman będzie zazdrosny? Zareaguje na rewelacje mediów?

Can Yaman jak zareaguje

Co prawda TVP zakończyła emisję serialu Wymarzona Miłość, jednakże popularność odtwórców głównych ról nie zmalała. Wielbiciele tureckich produkcji nadal interesują się życiem serialowego Cana Divita i jego ukochanej Sanem. Dziennikarze twierdzili, że aktorzy byli nawet parą w życiu prywatnym przez jakiś czas. Niestety związek rozpadł się. Tymczasem w tureckich mediach właśnie pojawiła się elektryzująca informacja. Ciekawe co na to Can Yaman?!

Can Yaman dostał za swoje?

Jak pamiętamy, turecki gwiazdor przyznał niegdyś, że grając w jednym serialu z Özdemir coś do niej poczuł. Co prawda, później miał stwierdzić, że nie był z aktorką w żadnym związku, ale chyba nikt w to do końca nie uwierzył. Teraz można rzec, że Can Yaman, który nie zachował się wtedy jak dżentelmen, dostał za swoje. Serialowy Divit nadal jest sam, podczas gdy media huczą o nowej miłości Demet Özdemir z Wymarzonej Miłości.

Kim jest rzekomy wybranek filmowej Sanem? Jak nie trudno się domyśleć to także aktor. 33-letni Kerem Bürsin, bo o nim mowa, to mężczyzna, który może podobać się kobietą. Nie dość, że przystojny, to jeszcze do tego uzdolniony. Jako dziecko mieszkał m.in. w Szkocji, Indonezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czy Malezji. Natomiast szkołę średnią skończył w Stanach Zjednoczonych. Z pewnością dzięki temu, może teraz pochwalić się rolami zarówno w produkcjach tureckich, jak i amerykańskich. Trzeba zresztą dodać, że za swoje kreacje filmowe zdobywał wiele nagród m.in. w kategorii najlepszy aktor w międzynarodowym konkursie Seoul Drama. Zatem jak widać, Can Yaman może poczuć ukłucie zazdrości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kerem Bursin (@thebursin)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kerem Bursin (@thebursin)

Tureccy dziennikarze sugerują, iż gwiazda Wymarzonej Miłości i Kerem poznali się dzięki wspólnym znajomym. Co ciekawe, Bürsin był kiedyś chłopakiem przyjaciółki Özdemir – Serenay Sarikaya. Jak widać, w niczym im to nie przeszkadza. A czy jakiś dyskomfort z powodu szczęścia aktorki, czuje jej były, czyli Can Yaman?

Źródło: sabah.com.tr

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.