Wojciech Cejrowski opublikował film z dziećmi chorymi na zespół Downa. Mocne słowa podróżnika! [WIDEO]

Wojciech Cejrowski krytykuje PiS. Tematem aborcja.

Wojciech Cejrowski jest znany z kontrowersyjnych opinii i bezkompromisowych poglądów. Niedawno podróżnik zamieścił w sieci wpis, który odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej.

2 kwietnia w Polsce obchodzimy Dzień Flagi. To właśnie tego dnia podróżnik Wojciech Cejrowski zamieścił w sieci film, który odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej. Na nagraniu, które opublikował, widzimy m.in. dzieci chorujące na zespół Downa.

Cejrowski jest bowiem jednym z największych przeciwników aborcji w Polsce i postanowił skorzystać z okazji, by po raz kolejny dać temu wyraz.

Wojciech Cejrowski ostro o aborcji. Mocne słowa podróżnika

Wojciech Cejrowski zamieścił na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook poruszające nagranie. Widzimy na nim bowiem dzieci chorujące m.in. na zespół Downa śpiewające Mazurka Dąbrowskiego.

Podróżnik postanowił odnieść się przy tej okazji do kwestii aborcji. Zrobił to jednak w typowy dla siebie, bezkompromisowy sposób. „Zgodnie z ustawą, tacy patrioci są wyskrobywani na koszt podatnika” – napisał nie bawiąc się w dyplomację.