Robert Lewandowski zawiedziony? To dziecko mogło odmienić świat piłki

Robert Lewandowski

Dziś dowiedzieliśmy się, że Robert Lewandowski po raz drugi został ojcem. Zarówno rodzina jak i fani cieszą się i gratulują Annie porodu w tych niezwykłych okolicznościach. Narodziny dziecka to wielka radość, jednak wielu miało nadzieję na to, że w rodzinie Lewandowskich urodzi się mały piłkarz.

6 listopada 2019 roku Robert Lewandowski powtórzył na boisku swoją „cieszynkę” informując tym samym, że razem z Anią oczekują drugiego dziecka. Od tego czasu media oraz sami fani jeszcze dokładniej śledzili losy rodziny Lewandowskich. Wielu internautów liczyło na to, że tym razem urodzi się chłopiec, który przejąłby pasję po swoim znanym ojcu.

Robert Lewandowski pokazuje dziecko

W mediach społecznościowych piłkarza pojawiło się zdjęcie Roberta trzymającego na rękach noworodka. Dumny tata swoje zdjęcie uraczył wyjątkowym podpisem. Oficjalnie wita na świecie drugą córkę, której imię brzmi Laura. Ponadto Robert wyraża wielkie uznanie dla swojej żony. Anna Lewandowska urodziła dziecko w bardzo niekorzystnym czasie. Koronawirus sprawił, że para musiała diametralnie zmienić swoje plany. Jednak mimo to udało się i Ania urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę.

Robert Lewandowski nie ukrywa radości z pojawienia się na świecie drugiego dziecka. Maleństwo z pewnością wniesie wiele uśmiechu do domu piłkarza. Jednak większość par planując dzieci chciałoby mieć chłopca i dziewczynkę. Również w tym przypadku fani do ostatniej chwili mieli nadzieję, że drugie dziecko Ani Lewandowskiej będzie chłopcem. Z tak utalentowanym ojcem z pewnością zaszłoby daleko w karierze piłkarskiej.

https://www.instagram.com/p/B_1zSMphp17/

Nie wszystko jest jednak takie jakie sobie zaplanujemy, a Robert Lewandowski trzyma w swoich objęciach małą dziewczynkę. Mimo, że Laura nie jest chłopcem niewykluczone jest, że może jeszcze zobaczymy ją na boisku.