Lara Gessler stosuje wyjątkową dietę. Jak służy ona dziecku?

Lara Gessler

Córka popularnej restauratorki Lara Gessler podzieliła się z internautami zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Ponadto wyznała jak wygląda jej dieta w tym wyjątkowym czasie. Wiele przyszłych mam ją stosowało!

Okres ciąży to niesamowity czas dla przyszłych mam. Ma jednak zarówno swoje dobre strony jak i te gorsze. Rosnący brzuch, zdwojony apetyt, a także wahania nastrojów bywają uciążliwe. Właśnie dlatego Lara Gessler postanowiła nie przejmować się tym ile je. Pozwala sobie na więcej niż dotychczas, jednocześnie dbając o zdrowe posiłki.

Lara Gessler je za dwóch

W mediach społecznościowych Lary pojawiło się zdjęcie z Mazur. Dodatkowo zostało opatrzone wpisem przyszłej mamy, która dzieli się z internautami jak wygląda jej dieta. Córka Magdy Gessler ma nadzieję, że nieregularność posiłków oraz ich ilość nie wpłynie niekorzystnie na jej sylwetkę w późniejszym czasie. Jednak póki co spełnia swoje ciążowe zachcianki.

Ciąża wywołuje w kobietach wiele skrajnych emocji. Stają się bardziej emocjonalne i częściej zajadają stres. Wiele z nich tak samo jak Lara Gessler tłumaczy sobie, że w tym wyjątkowym czasie należy się żywić za dwóch. Jednak większość lekarzy i dietetyków ma na ten temat inne zdanie.

„Jedz dla dwojga, nie za dwoje.”

https://www.instagram.com/p/B_4oqDVgx3U/

Eksperci informują, że kobiety w ciąży powinny szczególnie zwrócić uwagę na to co jedzą. Nie mamy wątpliwości, że Lara Gessler odżywia się zdrowo i myśli o potrzebach swoich i maleństwa. Jednak warto skupić się również na tym ile jemy. Zbyt wielkie, ale zdrowe posiłki nie przyniosą bardzo katastrofalnych skutków zdrowotnych, ale z pewnością odbiją się na naszej tuszy. Jeżeli pragniemy po porodzie wrócić do swojej poprzedniej wagi warto zwracać uwagę na to jak się odżywiamy już w czasie ciąży.