Michał Wiśniewski opublikował szokujące nagranie. Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski postanowił zamieścić na swoim Instagramie film, który zaskoczył wszystkich jego fanów. Nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek coś takiego mogłoby ujrzeć światło dzienne. Wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia, zachodząc w głowę, co gwiazdor miał na celu, udostępniając to nagranie. 

Michał Wiśniewski lubi, jak się o nim mówi. Jego zachowanie sugerowałoby, że kieruje się myślą „nie ważne, jak mówią, ważne, że w ogóle mówią”. Jego kontrowersyjne zachowanie już nie raz zaskoczyło nas wszystkich. Wielu uważało nawet, że już nic nie może ich zaskoczyć, a tymczasem on w czasie pandemii koronawirusa bierze piąty ślub, a kilka dni później wrzuca do sieci szokujące nagranie.

Michał Wiśniewski zamieszcza w sieci dwuznaczne wideo

Lider zespołu Ich Troje postanowił podzielić się z fanami niecodziennym nagraniem, które wywołało mieszane odczucia obserwatorów celebryty. Na filmiku pojawił się ze swoim 17-letnim synem, Xavierem. Chłopak zrozpaczony i zapłakany prosi tatę, by go nie bił.

– Nie bij tato, już nie chcę – takie słowa padają z ust chłopaka.

Autorzy pomysłu nie zdradzili jednak, jaki jest jego cel. Prawdopodobnie zdali się na interpretację widzów. Wielu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest to część jakiegoś projektu, który nawiązuje do przemocy domowej. Nie mniej jednak, trzeba przyznać, że Michał Wiśniewski jest ojcem wspaniałego aktora.

[box/]

Xavier Wiśniewski, czym się zajmuje?

Syn Michała i Mandaryny jest bardzo kreatywny i przedsiębiorczy. Chłopak mimo młodego wieku chętnie pomaga swoim rodzicom w prowadzonych przez nich działalnościach. Mamie pomaga w prowadzeniu szkoły tańca, a ojcu wiernie towarzyszy w trasach koncertowych. Xavier uwielbia tańczyć i świetnie mu to wychodzi. Ponadto również świetnie się uczy. Nie da się nie zauważyć, że rodzice są z niego bardzo dumni.

Nagranie, które Michał Wiśniewski opublikował na swoim Instagramowym profilu, wywołało ogromną burzę wśród internautów. Pojawiło się również wiele nagłówków, które sugerowały, że mężczyzna pobił swojego syna. Może właśnie o to chodziło, może obaj panowie chcieli po prostu zwrócić na siebie uwagę mediów. Może kiedyś zdecydują się wyjaśnić, co chcieli osiągnąć.

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x