Księżna Kate będzie zadowolona? Dojdzie do pojednania w rodzinie królewskiej?

Księżna Kate pojednanie

W brytyjskiej rodzinie królewskiej, podobnie jak w każdej zwykłej rodzinie, dochodzi do konfliktów. Co naturalne, nie wszyscy pałają do siebie sympatią. Swego czasu, w mediach było głośno o konflikcie między dwoma wysokimi rangą członkiniami angielskiej monarchii. Jedną z nich była Księżna Kate. Najnowsze wieści pozwalają sądzić, iż w końcu zapanuje pokój.

Brytyjska rodzina królewska ma swoje problemy

Księżna Kate uważana jest za sympatyczną osobę, która nie ma problemów z kontaktami międzyludzkimi. Jednak okazuje się, że żona Księcia Williama nie zawsze potrafi się porozumieć z teoretycznie bliskimi jej osobami. Dziennikarze zwrócili uwagę, iż poza najgłośniejszym konfliktem z Meghan Markle, Middleton ma bardzo chłodne stosunki z kuzynkami swojego męża tj. Księżniczkami Eugenią i Beatrycze. Co jest przyczyną wzajemnej antypatii?

[box/]

Chcąc zrozumieć powody niechęci pomiędzy żoną i kuzynkami Księcia Williama, należy cofnąć się w przeszłość, a konkretnie do momentu kiedy w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawiła się przyszła Księżna Kate. Córki Księcia Andrzeja od lat walczyły o to, aby brytyjskie media je dostrzegły. Niestety, zainteresowanie ich osobami było nieporównywalnie mniejsze niż synami Księcia Karola. Mało tego, niejednokrotnie nazywano je brzydkimi księżniczkami, czy wyśmiewano ich stylizacje. Tego typu problemów nie miała Kate Middleton. Od razu zyskała sobie popularność oraz przychylność mediów i ludzi. Co naturalne, musiało to wywołać zazdrość sióstr. Napiętej sytuacji nie poprawił fakt, iż Kate pojawiła się na okładce brytyjskiego Vogue. A trzeba przy tym dodać, iż o tym zawsze marzyły wnuczki Królowej Elżbiety II. W kolejnych latach konflikt eskalował. Do historii przeszło już zdjęcie Księżniczek Eugenii i Beatrycze, które ukradkiem wyśmiewają się z kreacji żony Księcia Williama. Innym razem, Kate Middleton miała siostrom za złe, iż przyjaźnią się z byłą dziewczyną jej męża – Isabellą Calthorpe.

Księżna Kate niespodziewanie pochwalona

Jednak najnowsze doniesienia prasowe wskazują na znaczne ocieplenie stosunków między Księżną Cambridge i Księżniczką Eugenią. Brytyjski Express podaje, że córka Księcia Andrzeja oficjalnie pochwaliła działalność żony kuzyna. Księżniczka Eugenia w mediach społecznościowych odniosła się pozytywnie do występu Kate Middleton w programie This Morning. Księżna Kate opowiedziała w nim o akcji Hold Still. O co dokładnie chodzi? Otóż w ramach projektu zwykli Brytyjczycy mają przesyłać zdjęcia, pokazujące w jaki sposób spędzają domową kwarantannę. Co ciekawe, 100 wybranych fotografii znajdzie się na internetowej wystawie, nad którą patronat objęło muzeum sztuki w Londynie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kate Royals & The Crown🇲🇽 (@kateduchessmexico_thecrown)

Jak widać, epidemia koronawirusa wpływa pozytywnie na stosunki międzyludzkie. Czy Księżna Kate doceni pochwałę Eugenii? Zobaczymy. Może właśnie jesteśmy świadkami przełomowego momentu w ich relacjach.

Źródło: VIVA, Express, Instagram