TVP kończy produkcję kolejnego serialu uwielbianego przez widzów. Fani są zrozpaczeni

TVP
TVP

TVP poinformowało osoby odpowiedzialne za produkcję tego serialu o zakończeniu ich współpracy. Od 2015 roku mogliśmy przyglądać się losom bohaterów i chyba nikt nie spodziewał się tego, że koniec nadejdzie tak szybko. Fani są zrozpaczeni, wielu z nich uwielbiało tę produkcję. Reżyser również jest zrozpaczony, o czym postanowił poinformować na swoim Facebooku. Mężczyzna nie kryje żalu. 

TVP zdecydowało się zakończyć produkcję serialu wyreżyserowanego przez Wojciecha Adamczyka. Reżyser nie kryje rozżalenia związanego z zakończeniem czegoś, nad czym pracował przez wiele lat i czemu w pełni się poświęcił. Mężczyzna podkreśla, że w swoim dziele starał się poruszać ważne problemy. Zwracał uwagę na ważne i współczesne historie, które dawały odbiorcom do myślenia i być może zmieniały punkt widzenia niektórych ludzi.

Mężczyzna nie kryje również żalu związanego z końcem pracy na planie. Przez te wszystkie lata cała ekipa bardzo się ze sobą zżyła. Dodał również, że ma nadzieję, że TVP ma w zanadrzu coś lepszego niż jego serial. Na razie telewizja nie zdradziła jednak, co zastąpi tę produkcję. Może być ciężko zadowolić widzów, ponieważ Adamczyk zawiesił poprzeczkę dość wysoko.

[box/]

TVP kończy produkcję „Dziewczyn ze Lwowa”

Od 2015 roku mieliśmy okazję przyglądać się losom czterech tytułowych dziewczyn ze Lwowa. Z historią tych kobiet utożsamiało się wiele widzów. Ich perypetie odzwierciedlały historię wielu ludzi. Fenomen tego serialu tkwił w tym, że opowiadał on o zwykłym życiu, a bohaterowie mierzyli się z problemami podobnymi do naszych. Z tych odcinków każdy mógł wyciągnąć jakieś wnioski. Fani pod wpisem reżysera zastanawiali się, dlaczego mądre seriale szybko ściąga się z anteny, a zamiast nich podaje się widzom odmóżdżające produkcje.

Ostatni odcinek „Dziewczyn ze Lwowa” został już wyemitowany przez TVP. Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie to dosłownie ostatni. Wielu z niecierpliwością wyczekiwało już kolejnego sezonu, a tymczasem niestety poinformowano ich o zakończeniu produkcji.

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]