Andrzej Piaseczny dał czadu. „Normalnie mi głos odebrało!”

Andrzej Piaseczny dał czadu

Andrzej Piaseczny, pomimo izolacji, pozostaje aktywny. Co oczywiste, do tego celu wykorzystuje media społecznościowe. Wokalista zagrał koncert online, czy też uczestniczył w rozmowach prowadzonych na żywo. Jednak niedawno gwiazdor zrobił coś, co odbiło się szerokim echem w internecie.

Piasek to wszechstronny artysta

Andrzej Piaseczny to człowiek wielu talentów. Poza tym, że wspaniale śpiewa, to ma też talent do języków obcych. Wokalista chętnie zajmuje się ogrodnictwem, czy pracami gospodarskimi. Niedawno okazało się, że gwiazdor ma jeszcze jedną umiejętność, o której nie mieliśmy pojęcia.

Wszystko zaczęło się od tego, że Piasek został nominowany do Hot16challenge2. Oczywiście artysta przyjął wyzwanie i nagrał 16-wersowy rap, który ma pomóc w zbiórce na rzecz polskiej służby zdrowia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Andrzej Piaseczny zrobił furorę

Jak się okazało, Andrzej Piaseczny zrobił swoim nagraniem prawdziwą furorę  w internecie. Jego wykonanie podbiło serca internautów. Wielu domagało się nawet, żeby Piasek wydał płytę w takim stylu muzycznym: „Nastepną plytę w tym klimacie poproszę…”, „sexy i z przesłaniem 🙂 i własnie taka plytę chce usłyszeć :-)”, „Super! Chętnie posłuchałabym płyty w tym klimacie 👌”, „Ta Pandemia Miłości jest po prostu rewelacyjna. Na początku ten szept, taki zmysłowy, erotyczny, taka pościelówa, coś fantastycznego. Prosimy o więcej piosenek w tym klimacie. Jest bosko, można słuchać nie przestając. Moje gratulacje – DZIĘKI 👏🌹💕.”

Użytkownicy Instagrama zachwycili się nie tylko umiejętnością rapowania, ale i przesłaniem, płynącym z wykonania  wokalisty: „Jestem pod ogromnym wrażeniem! Okazuje się, że można mówić nie tylko o pandemii covida, ale też tej dużo piękniejszej i właściwej człowieczeństwu – pandemii miłości. Z całą prostotą i szczerością. Najpiękniej. Niech nią zarazi się cały świat 🥰”, „Panie Andrzeju- po tych słowach i dźwiękach nawet najbardziej oporne serca płoną 😁💕❤️. Poezja…🤗😘”, „Jak można w tak krótkim przekazie zawrzeć pełnię subtelności i tyle odcieni miłości? Piękne #hot16challenge2 dzieje się w sercu i w oczach Artysty.. 👌.” Jak widać, pozytywny przekaz, na który postawił Andrzej Piaseczny przypadł do gustu ludziom.

Bez dwóch zdań Andrzej Piaseczny dał czadu. Naszym zdaniem, najlepszym podsumowaniem jego wykonania będą słowa jednej z internautek: „Normalnie mi głos odebrało!!! Jest przecudownie wielkie brawa!!!”

Źródło: Instagram