Marta Manowska przekazała radosną nowinę. Jedno zdjęcie wyraziło więcej niż tysiąc słów

Marta Manowska
Marta Manowska z The Voice Senior

Marta Manowska to najcenniejszy skarb w alei gwiazd TVP. Manowska zapewnia Telewizji Publicznej gigantyczną oglądalność. W szczycie sezonu, prowadzone przez nią programy – The Voice Senior, Sanatorium Miłości, czy Rolnik Szuka Żony są śledzone regularnie przez kilkanaście milionów widzów łącznie. Stąd też informacja, którą Manowska zamieściła na swoim Instagramie ucieszyła wielu. Jedno zdjęcie sprawiło, że nie jednemu z fanów popłynęły łzy radości. 

Marta Manowska przekazała radosną nowinę

Choć Manowska cieszy się olbrzymią popularnością, to jej konto na Instagramie nie należy do tych, najchętniej obserwowanych. Wynika to zapewne z tego, że przez długi czas Marta Manowska nieco zaniedbywała swoich fanów w social mediach. Ostatnio jednak postanowiła się mocno uaktywnić, a to, co właśnie opublikowała wycisnęło łzy z niejednych oczu.

[box/]

Prowadząca takie show, jak Rolnik Szuka Żony, Sanatorium Miłości, czy The Voice Senior poinformowała na swoim Instastory, że wracają castingi do ostatniego z wymienionych przez nas programów rozrywkowych! To kapitalna informacja dla wielu Polaków. Dlatego, że wokalne popisy seniorów, którymi „dyrygowała” Marta Manowska, podczas pierwszej edycji The Voice Senior oglądało co odcinek blisko 3 miliony widzów TVP!

Zapewne nie jednemu z nich popłynęły łzy. Zwłaszcza, że w czasach tak trudnych, jak pandemia koronawirusa okazuje się, że także The Voice Senior wraca do normalności. Radości nie kryje też sama Marta Manowska, która wpis na Instagramie opatrzyła krótkim, ale niezwykle emocjonującym komentarzem: Hurra!!!! Rozpoczynamy.

Marta Manowska

Wraca The Voice Senior!

The Voice Senior: Kiedy Druga Edycja?

To już druga edycja wokalnego show, The Voice Senior. W pierwszej zwyciężczyniami okazały się Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie, których trenerką była Urszula Dudziak.  Czy Marta Manowska i śpiewający seniorzy pobiją kolejne rekordy oglądalności? Druga edycja wyemitowana zostanie podczas zimowej ramówki TVP. Aktualnie rozpoczęły się zgłoszenia do castingów, które wystartują już niebawem.

źródło: Instagram

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x