mBank ogłasza przerwę techniczną. Z tych usług nie skorzystasz w najbliższych dniach

mBank pieniądze
mBank pieniądze, a przerwa techniczna

mBank to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. W ostatnim czasie na temat banku, którego głównym udziałowcem jest Commerzbank pisało się wiele. Głównie za sprawą potencjalnej sprzedaży spółki, która nie doszła jednak do skutku. Teraz klienci mBanku z każdej strony otrzymują komunikaty o planowanej przerwie technicznej. Podczas niej, nie będzie można skorzystać z niektórych usług banku. Co warto jednak podkreślić, pieniądze klientów są w pełni bezpieczne.

mBank ogłasza przerwę techniczną

Przerwa techniczna podzielona jest na dwa etapy. mBank informuje, że pierwszy z nich nastąpi w nocy (z soboty na niedzielę). Podczas tego etapu wyłączona zostanie mLinia. Bank zapowiada, że klienci nie będą mogli skontaktować się z obsługą banku. Zalecamy przy tym powściągliwość od ważnych operacji na koncie. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy, będziemy wówczas zdani sami na siebie. mBank zapowiada, że pierwsza przerwa techniczna potrwa od soboty (16 maja), od 22:00, do niedzieli (17 maja), do 8:00.

Zapowiadana druga przerwa techniczna nastąpi w najbliższy wtorek. Klienci napotkają kolejne trudnienie 19 maja, od 22:00 do 23:00. Tymczasowo wyłączona zostanie usługa eMakler.

mBank usprawnia działanie swoich systemów. Wbrew niektórym, pojawiającym się plotkom, pieniądze Polaków są w pełni bezpieczne. Przerwa techniczna z pewnością nie ma nic wspólnego z ingerencją w środki klientów. Przerwy techniczne to naturalny ruch, powtarzany co jakiś czas przez operatorów bankowych.

W związku z tym, o utrudnieniach dla swoich klientów informuje także Santander Bank Polska. Klikając w link zapoznasz się z dokładną treścią komunikatu banku.