Chcesz wypłacić pieniądze? Santander Bank Polska ma dla Ciebie złą informację

Santander Bank Polska komunikat nt bankomatów i pieniędzy
Bankomaty nie wypłacą pieniędzy, informuje Santander

Wszystkie banki w Polsce, ale i także na świecie znajdują się w ostatnim czasie na świeczniku. Zarówno Santander Bank Polska, jak i PKO BP, czy mBank, a także światowi operatorzy zmagają się z kryzysem gospodarczym. Dlatego warto uważnie śledzić ich komunikaty. Najnowszy dotyczy przerwy technicznej w Santanderze. W związku z tym, klienci nie wypłacą pieniędzy z bankomatów.

Santander Bank Polska informuje o wypłacie pieniędzy

Ostatnie doniesienia prasowe mówią o kryzysie w sektorze bankowym. Santander Bank Polska, czy PKO BP mają pewnego rodzaju zawahania na GPW. Nie są jednak w tym osamotnione, bowiem pokłosie koronawirusa dotyka wszystkich. Wszyscy operatorzy bankowi, jak jeden mąż, obniżyli między innymi oprocentowanie lokat.

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach warto zwrócić uwagę także na przerwy techniczne. W weekend przypadnie ona w Santander Bank Polska. Polecamy zapoznać się z komunikatem banku i przygotować pieniądze na wydatki już wcześniej. W niedzielę, 17 marca klienci Santandera nie wypłacą gotówki z żadnego bankomatu sieci. Nie będziemy mogli także skorzystać z wpłatomatów. To niewątpliwie zła sytuacja, ale można się do niej przygotować już wcześniej. Zaskoczeni mogą być jednak Ci, którzy nie śledzą komunikatów banku.

[box/]

Przerwa techniczna w Santander Bank Polska trwa już od piątku. To właśnie w nocy z piątku na sobotę (do godziny 8) niedostępna była bankowość internetowa i mobilna. W tym czasie klienci nie mogli wykonywać żadnych płatności.

Santander to nie jedyny bank, który ogłosił w weekend przerwę techniczną. Na naszej stronie sprawdzisz też, jak sytuacja wygląda w mBanku, czy w ING Banku Śląskim. Jak widać, operatorzy bankowi postanowili wykorzystać weekend, aby zoptymalizować działanie swoich systemów.