Andrzej Piaseczny zbiera gratulacje. Zaskakujący wpis wywołał lawinę komentarzy

Andrzej Piaseczny zaskoczył

Andrzej Piaseczny spędza czas epidemii COVID-19 w swoim domu, znajdującym się w Górach Świętokrzyskich. Piosenkarz dba jednak o swoich fanów. Piasek gra koncerty online, a także występuje w programach transmitowanych na żywo w mediach społecznościowych. Ostatni wpis wokalisty jest jednak wyjątkowy. Z komentarzy wnioskujemy, że zaskoczył wielu. 

Mieć męża jak Andrzej Piaseczny to marzenie?

Piasek zamieścił na swoim Instagramie z pozoru zwykłe zdjęcie. Ubrany w czarny polar i ciemną czapkę bejsbolówkę stoi na tle ogródka warzywnego. Jednakże czytając komentarz piosenkarza, dowiadujemy się, że to jego własny warzywniak. Mało tego, okazuje się, że Andrzej Piaseczny sam, własnymi rękoma zasadził i wypielęgnował warzywa.

Taka informacja zelektryzowała fanów wokalisty. Gratulacjom i brawom nie było końca: „Brawo Panie Artysto mój ulubiony 😉 Artysta i na scenie, i w ogrodzie 😉”, „Andrzej Wooooooooow cóż to za mega ogródek .Rolnik jak się patrzy BRAWO Ty super warzywa pozdrawiam serdecznie👏👏👏👏👏👍👍👍”, „No i to się chwali Andrzejku 😁 nie dość, że ręka do muzyki to i do ogródka 😉”, „Świetnie ci to wychodzi.. Brawo.. 🤩”, „Tak trzymać, co swoje to swoje. Pozdrawiam”, „Brawo Panie Andrzej ja dzisiaj również ciężko pracuję w ogrodzie, pozdrawiam 👍😄👌😘😘😘”, „Ale wypielone wzorowo 👏💞.” Z pewnością Andrzej Piaseczny czuje dumę i radość, czytając takie komentarze.

Warto wspomnieć, iż przy okazji pojawił się temat nie związany bezpośrednio z pracą w ogrodzie. Jedna z komentujących pań zauważyła, że: „Takiego miec meza to marzenie 👏👏👏👍.” Andrzej Piaseczny, póki co, nie odniósł się do tego spostrzeżenia. A z pewnością, znając jego błyskotliwość, mogłoby być całkiem ciekawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Podsumowując, trzeba podkreślić, że wokalista bardzo zaskoczył internautów opublikowaną fotografią. Z pewnością, była to pozytywna niespodzianka. Świadczą o tym serdeczne  komentarze, zawierające gratulacje.

Źródło: Instagram