Sikorski ostro o wpisie Pawłowicz. „Na jej miejscu podałbym Cię do sądu”

Sikorski

Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych skomentowała działania podjęte przez pracowników radia Trójka. Na ten wpis postanowił zareagować Radosław Sikorski, który dosadnie wyraził swoje zdanie.

W ostatnich dniach szczególną uwagę wzbudzają kroki podejmowane przez Polskie Radio. Zniknięcie z listy przebojów piosenki Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” wywołało falę oburzenia nie tylko u samego artysty. Wielu innych muzyków postanowiło wycofać swoje utwory z radia, a część prowadzących zrezygnowało. Krystyna Pawłowicz nie omieszkała wyrazić swojego zdania na ten temat. Jednak Radosław Sikorski szybko uciszył panią polityk.

Sikorski nie wytrzymał

Pawłowicz pod koniec zeszłego roku przyznała, że w związku z wystawieniem przez PIS jej kandydatury na sędziego Trybunału Konstytucyjnego nie będzie udzielała się już na Twitterze. Jednak jak można było się spodziewać – nie dotrzymała obietnicy. Wczoraj po godzinie 22:00 skomentowała sytuację w radiu Trójka.

„„Trujka”… Samooczyszczenie” – napisała Pawłowicz na swoim Twitterze. Prześmiewczy komentarz nie został dobrze odebrany przez większość internautów. Niektórzy posunęli się do stwierdzenia, że przydałoby się skutecznie doprowadzić do samooczyszczenia Sądu Najwyższego. Ponadto, sam Radosław Sikorski nie wytrzymał i postanowił wyrazić swoją opinię na temat oburzającego wpisu.

Wielu rodaków przyznało, że wpis, który umieścił Sikorski jest oburzający. Mimo tego, że część internautów popiera zdanie polityka, uważają, że grubo przesadził. Jeszcze nie dawno brano pod uwagę jego kandydaturę na prezydenta RP. Jednak swoją wypowiedzią w mediach społecznościowych wiele stracił w oczach Polaków. Internauci zaznaczają, że takie zachowanie jest „chamskie” i nie przystoi politykowi. Część zauważyła, że za taką odpowiedź Pawłowicz mogłaby go podać do sądu.

Jednak oprócz krytycznych komentarzy pod wpisem znajduje się również wiele pozytywnych. Użytkownicy Twittera popierają opinię, którą wyraził Radosław Sikorski, mimo, że była bardzo dobitna.