Kamil Durczok obraził Polaków. Bezczelne słowa byłego dziennikarza TVN. Tego nie da się wymazać…

Kamil Durczok

O ekscesach byłego dziennikarza TVN mówiła cała Polska. Widocznie Kamil Durczok nie ma dość i wciąż chce być na przysłowiowym świeczniku. Choć idealnie nadaje się tutaj stwierdzenie, że tonący brzytwy się chwyta i Durczok sięga po najgorszą, z możliwych metod dostrzeżenia jego osoby – obrażanie ludzi. Były gwiazdor programów informacyjnych i publicystycznych zamieścił skandaliczny wpis, którym obraził miliony Polaków. 

Kamil Durczok obraża Polaków

Tak naprawdę Kamil Durczok swoją działalność publiczną zakończył na poważnie w 2015 roku, kiedy z jego udziałem, w głównej roli wybuchła afera obyczajowa w TVN. Co prawda przez kilka następnych lat Durczok próbował reanimować swoje dziennikarstwo, ale jego audycje cieszyły się coraz to mniejszą popularnością. Pomocną rękę do dziennikarza wyciągnęła chociażby stacja Polsat, ale szybko, właśnie ze względu na niezadowalającą oglądalność zdjęto program Durczoka.

Durczok w ostatnich latach przeżył bardzo wiele. Sporo osób sugeruje, że z samego szczytu upadł najniżej jak się da. Oskarżenia o molestowanie seksualne, wypadek drogowy pod wpływem alkoholu, czy oskarżenia o oszustwo kredytowe to lista grzechów, z której niechlubnie „zabłysnął” Kamil Durczok.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Andrzej Duda oszukany przez PiS?

Wydaje się jednak, że Durczokowi ciągle mało. Tym razem były dziennikarz Faktów TVN postanowił w bezczelny sposób obrazić miliony Polaków. Durczok w swoim wpisie na Facebooku odniósł się do afery z radiową Trojką. Płynnie przeszedł jednak do ataków na Prawo i Sprawiedliwość, a także do obelg… na wielu Polaków.

NIe wiem co jeszcze musi trafić do naszych zakutych łbów, żebyśmy zrozumieli, że za 500 złotych sprzedajemy się jak dziwki. – napisał Kamil Durczok.

Trudno znaleźć słowa, aby skomentować porównanie milionów Polaków, którym program 500 plus przywraca godność do dziwek. Durczok naszym zdaniem ostro przesadził.

źródło: Facebook