Magda Gessler zdradziła sekret. Olbrzymie zaskoczenie na planie „Kuchennych Rewolucji”

Magda Gessler o Kuchennych Rewolucjach
Magda Gessler zdradziła sekret

Kuchenne Rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji TVN. Magda Gessler, która odmienia restauracje na terenie całego kraju gromadzi przed telewizorami co odcinek ponad 2 miliony widzów. Teraz najpopularniejsza restauratorka w Polsce zdradziła pewien sekret. Wszystko ma związek z nagraniami do 22. sezonu Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler zdradziła sekret

Gessler nie kryje zadowolenia, że wróciły nagrania do nowego sezonu Kuchennych Rewolucji. Dlatego też gwiazda dobrą nowiną podzieliła się zarówno na swoim Instagramie, gdzie dodała niezwykłe zdjęcia, ale także w wywiadzie dla serwisu Plejada.

Powrót „Kuchennych rewolucji”. Pierwszy w tych dziwnych czasach. Lekka odwilż. Restauracje zaczynają działać, przestrzegając żelaznej dyscypliny – napisała na swoim Insta Gessler.

Magda Gessler zdradziła także pewien sekret, jak będą wyglądać pierwsze odcinki 22. sezonu Kuchennych Rewolucji. Do tej pory wydawało się, że gwiazda, jak i cała obsługa restauracji wyposażona będzie na planie serialu w przyłbice, czy maseczki ochronne. Nic jednak bardziej mylnego! Kuchenne Rewolucje dla jesiennej ramówki są już nagrane! Nastąpiło to przed epidemią, a obecnie nagrywane są odcinki na sezon zimowy. Z pewnością taka wiadomość zaskoczy niejednego fana TVN-u i Magdy Gessler.

Już mamy nagraną jesień, a do jesieni zdążymy nagrać zimę. Dyrektor „Kuchennych rewolucji” ma bardzo mądry i inteligentny plan, razem z TVN wymyślają bardzo mądre rozwiązania. Jesień będzie pełna nowych wrażeń! – skomentowała na łamach Plejady całą sytuację Magda Gessler.

Zdjęcia, które z planu Kuchennych Rewolucji zamieściła na swoim Instagramie Gessler można zobaczyć poniżej. To jednak rzeczywistość, z którą przyjdzie nam się zderzyć na ekranie telewizora zimą. Mimo tego, już jesienią, jak zapowiada Magda Gessler czeka nas sporo nowych wrażeń. My już nie możemy się doczekać! Z pewnością będzie się działo!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

źródło: Instagram, Plejada