Wojewódzki na urlopie z Muchą? Wszystko na to wskazuje

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha

Król TVN-u od dłuższego czasu dodaje zdjęcia z tajemniczą kobietą. Spekulacje na temat tego, że Kuba Wojewódzki znów związał się z Anną Muchą stają się jeszcze bardziej prawdopodobne po ostatnim zdjęciu, które dodała aktorka.

Już oficjalnie wiadomo, że Anna Mucha rozstała się ze swoim partnerem, a zarazem ojcem swoich dzieci Marcelem Sora. Od dłuższego czasu pojawiają się plotki jakoby aktorka miała powrócić do swej dawnej miłości. Kuba Wojewódzki jeszcze bardziej podkręcał atmosferę nagraniami i zdjęciami z tajemniczą kobietą. Dziś na profilu Ani pojawiło się zdjęcie jej dzieci z plaży. Dziwnym zbiegiem okoliczności Wojewódzki kilka dni temu również podzielił się fotografią nadmorskich widoków.

Kuba Wojewódzki z drugą połówką?

W ostatnim czasie Wojewódzki opublikował zdjęcie z plaży na którym możemy zauważyć tajemniczą kobietę. Internauci próbowali odgadnąć kim może być wyjątkowa postać za plecami gwiazdora. Część fanów doszła do wniosku, że nie może to być Anna Mucha ponieważ kobieta ma zbyt ciemne włosy. Ponadto ich zdaniem Ania ma nieco grubsze ręce niż towarzyszka dziennikarza. Pojawiły się również doniesienia o tym jakoby Ania miała spotykać się z biznesmenem z Warszawy, jednak póki co brak na to jakichkolwiek dowodów.

Co nie oznacza, że Kuba Wojewódzki nie spotyka się ze swoją dawną miłością. Dziś na Instagramowym profilu aktorki również pojawiło się zdjęcie z plaży. W kadrze znalazły się oddalone postaci jej dzieci, przez co ciężko jednoznacznie wywnioskować z kim jeszcze mogła przebywać Ania na urlopie.

Jednak internauci uznali, że to nie może być przypadek. Po ostatnich zdjęciach, które zarówno Kuba Wojewódzki jak i Anna Mucha umieszczali na swoich profilach nawiązując do swojej relacji ciężko uwierzyć w to, że nic ich nie łączy. Mówią, że „stara miłość nie rdzewieje”, a jak wiadomo w ostatnim czasie oboje byli singlami. Fani z pewnością radośnie zareagowaliby na nowinę o ich ponownym związku.

https://www.instagram.com/p/CAcTqRRnBiL/