Trzeci sezon serialu „Zniewolona” zagrożony? Zdjęcie Kateriny Kowalczuk wywołało niepokój

Kiedy 3 sezon serialu Zniewolona?
Zniewolona 3 sezon zagrożony?

Już prawie 9 miesięcy minęło od ostatniego odcinka serialu „Zniewolona” na antenie telewizyjnej jedynki. Fani z niecierpliwością czekają na trzeci sezon ich ulubionego serialu. Zarówno TVP, jak i strona ukraińska zapowiadała, że nowa odsłona kostiumowej produkcji zostanie wyemitowana na wiosnę 2021 roku. Ba, prace nad nowymi odcinkami miały się już rozpocząć. Fani są jednak pewni obaw, po zdjęciu, które zobaczyli w mediach społecznościowych.

„Zniewolona” ma problemy?

Katerina Kowalczuk, czyli serialowa „Zniewolona” przebywa w Stanach Zjednoczonych. Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia, które zamieściła w mediach społecznościowych. Pod fotografią z Los Angeles posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani są zaskoczeni metamorfozą Kateriny Kowalczuk, twierdzą, że wygląda cudnie i zjawiskowo. Niektórzy jednak zastanawiają się, co z nowymi odcinkami „Zniewolonej”, skoro główna aktorka nadal przebywa za Oceanem. Serial według nieoficjalnych zapowiedzi miał być kręcony na Ukrainie, a także częściowo w Polsce.

Póki co, zarówno strona ukraińska, jak i polska, poza wcześniejszymi komunikatami, że wszystko z 3 sezonem serialu „Zniewolona” jest dopięte na ostatni guzik, nie przekazała żadnych nowych wieści. To wzbudziło podejrzenie fanów. Możliwe jednak, że producenci pracują w spokoju, by na wiosnę 2021 roku maksymalnie zaskoczyć wiernych widzów „Zniewolonej”.

Pod koniec 2019 roku Internet obiegła informacja, że Katerina Kowalczuk marzy o karierze w Hollywood. Wyjechała nawet do Stanów Zjednoczonych, gdzie otrzymała rolę w filmie. Czy jednak to nie będzie kolidować z jej planami w serialu „Zniewolona”?

Pięknie wyglądasz, Katerina! Czy to, że wciąż przebywasz w USA oznacza, że nie ma nagrań do nowego sezonu „Zniewolonej”? – pyta jedna z fanek.

Chciałabym Cię zobaczyć w jakimś międzynarodowym filmie, kiedy „Zniewolona” musi czekać w kolejce na swój czas – napisała zagadkowo kolejna z osób pod postem Kateriny Kowalczuk.

Wydaje się jednak, że obawy fanów są przesadzone. Oczywiście, po blisko 9 miesiącach od ostatniego odcinka w Polsce, a także prawie 8 miesięcy po zakończeniu emisji 2 sezonu na Ukrainie są oni bardzo stęsknieni za serialem „Zniewolona”. Stąd też mogą pojawiać się pewnego rodzaju obawy. Zobaczymy, być może zareagują na nie producenci, aby uspokoić telewidzów, że wszystko jest w porządku i na wiosnę 2021 będą mogli podziwiać nowe odcinki hitowej produkcji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

źródło: Instagram

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x