Marta Manowska wycisnęła łzy. Prowadząca Rolnik szuka żony wspomina…

Marta Manowska z Rolnik szuka żony
Marta Manowska, fot. Instagram

Marta Manowska w social mediach obserwowana jest bacznie przez setki tysięcy osób. Nie ma się co dziwić, bowiem to jedna z najpopularniejszych twarzy TVP. Prowadząca Rolnik szuka żony, Sanatorium Miłości oraz The Voice Senior od kilku lat cieszy się wielkim uznaniem wśród fanów. Ich zdaniem Manowska nie przesiąknęła celebryckim środowiskiem, a pozostała taka sama, jak była przed początkiem wielkiej kariery – naturalna i niezwykle wrażliwa. Dlatego też jej post na Instagramie wzruszył wielu fanów. Manowska wspomina w nim o „lepszych” czasach.

Marta Manowska wspomina na Instagramie

To dla Marty Manowskiej, a także dla uczestników prowadzonych przez nią show: Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości oraz The Voice Senior przed telewizorami gromadzą się miliony widzów. Nie dziwi zatem fakt, że Marta Manowska oprócz popularności na ekranach telewizorów, zwraca na siebie uwagę także w Internecie.

W swoim najnowszym poście na Instagramie Manowska wspomina podróże, które w tej chwili, ze względu na wszystkim znaną sytuację są niemożliwe. Marta Manowska wspomina o ubiegłorocznych wojażach, a także podróżach z początku tego roku, zanim pandemia na dobre rozszalała się w Europie. Fani są wzruszeni jej wpisem, co da się zauważyć w komentarzach. Wszyscy tęsknią za „normalnością”, otwartymi granicami i tym, żeby w końcu móc podróżować po świecie.

Jeszcze we wrześniu się udało. Bali. Jeszcze w grudniu się udało. Paryż. Jeszcze w styczniu się udało. Singapur, Malezja, Tajlandia. Teraz by i tak się nie udało. Bo wraca praca. Ale jak myślicie? Kiedy znów się uda? – napisała Marta Manowska na Insta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

źródło: Instagram

Piotr Paterczyk
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x