Kwiatkowski rodziną Magdy Gessler? To zdjęcie przyciąga uwagę

Dawid Kwiatkowski

Młody piosenkarz postanowił nieco odmienić swój wygląd. Nowa fryzura nie przypadła do gustu fanom, jednak bardzo ich rozbawiła. Niektórzy sugerują, że Dawid Kwiatkowski mógłby być synem Magdy Gessler.

Dawid Kwiatkowski jest nie tylko idolem wśród nastolatek, ale również cenionym wokalistą wśród starszej publiki. Często był porównywany do Justina Biebera ze względu na początki swojej kariery. Mimo młodego wieku wokaliście udało już się sporo osiągnąć w życiu. Nie tylko nagrał kilka własnych albumów, ale również uczestniczył w wielu programach rozrywkowych jako juror, gość lub uczestnik. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób młodego pokolenia. Czas pandemii negatywnie wpłynął na rozwój publicznego wizerunku wielu gwiazd. Z tego względu niektórzy decydują się na oryginalne, często szokujące pomysły by przyciągnąć uwagę internautów.

Dawid Kwiatkowski w blond lokach

Młody artysta postanowił zwrócić na siebie uwagę publikując wyjątkowe zdjęcie. Trzeba przyznać, że był to pomysł idealny, ponieważ zdobył prawie 90 tysięcy polubień i blisko 1,5 tysięcy komentarzy. Nic dziwnego – Dawid Kwiatkowski wygląda na nim naprawdę oszałamiająco. Blond loki opadające mu na twarz sprawiły, że niektórzy fani pokusili się o stwierdzenie, że piosenkarz upodabnia się do Madzi Gessler. Jak wiadomo restauratorka słynie ze swoich długich, blond włosów.

Internauci z wielkim dystansem podeszli do opublikowanego zdjęcia. Część z nich podziwia artystę i chwali jego nowy wygląd. Inni sugerują, że zdjęcie nie jest prawdziwe, a Dawid Kwiatkowski nie pofarbowałby włosów na tak rzucający się w oczy kolor. Niektórzy wprost śmieją się z piosenkarza, że jego włosy przypominają makaron z zupek chińskich. Kolor jego włosów faktycznie niezbyt mu pasuje, jednak czy naprawdę jest tak źle? Oceńcie sami:

View this post on Instagram

loczek 🍳 #poniedziałek

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

 

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x