Natalia Siwiec zaliczyła sporą wpadkę, a miało być tak pięknie

Natalia Siwiec wpadka

Bez wątpienia, Natalia Siwiec jest barwną postacią polskiego show biznesu. Czy się ją lubi, czy nie, trzeba przyznać, iż kobieta wyznacza modowe i kosmetyczne trendy. Dlatego też, tak bardzo zadziwia jej ostatni post, w którym zaliczyła poważną wpadkę.

Natalia Siwiec zaliczyła 2 wpadki za jednym razem

Z okazji obchodzonego w tym tygodniu Dnia Matki, celebrytka umieściła posta konkursowego na swoim Instagramie. Natalia Siwiec informuje, iż: Mam dla Was KONKURS z okazji DNIA MATKI! Wygraj buty z mojej kolekcji dla siebie i mamy🎁
Co musisz zrobić? To bardzo proste! ⁣⭐Zaobserwuj profil @cariniifabrykaobuwia ➡️Polub mój post konkursowy, a w komentarzu pod tym postem oznacz swoją mamę, którą chciałabyś obdarować butami z dzisiejszego zdjecia/posta🎁”.

Na pierwszy rzut oka wszystko prezentuje się wspaniale. Natalia Siwiec opublikowała ładne zdjęcie, ufundowała atrakcyjne nagrody do wygrania. Jednakże, okazuje się, że wstawiając takiego posta, modelka zaliczyła wpadkę, a nawet dwie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Bystre oko internautów dostrzeże każdy szczegół. Pod, jakby nie było, ładną fotografią celebrytki pojawiły się komentarze odnośnie jej paznokci od stóp. Użytkownicy Instagrama piszą wprost: „czemu ma Pani takie beznadziejne paznokcie”, „Pani Natalio chyba ma Pani chore paznokcie u stóp nie radziłbym ich malować przez dłuższy czas przez hybryde można łatwo dostać właśnie grzybicy.”, „czemu ma Pani tak beznadziejne paznokcie..takie zniszczone..to od butów”. 

Przypuszczalnie, Natalia Siwiec popełniła też sporą gafę, warunkując udział w konkursie od oznaczenia w poście swojej mamy. Jak wynika z głosów licznych internautek, większość mam nie posiada konta na Instagramie. Z tego powodu, wiele córek umieściło następujące komentarze: „Moja mama Ania byłaby zachwycona, gdyby otrzymała butki! Niestety nie ma insta 😑”, „Niestety, moja mama nie ma ig🙈”, „Jak większość mam – moja nie ma insta, ale jest fanką eleganckiego obuwia i bardzo by się ucieszyła z takich 🥰 Wioletka, oby nam się udało ❤️”.

Źródło: Instagram