Jolanta Kwaśniewska wyznaje, jak wyglądał jej powrót do normalności. Wstrząsające słowa

Jolanta Kwaśniewska
Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska jakiś czas temu zdobyła się na szokujące wyznanie. Opowiedziała, jak wyglądał jej powrót do normalności po tym, jak jej mąż skończył prezydenturę. Okazuje się, że nawet najprostsze czynności sprawiały jej trudność. Wyznaje, że po tych 10 latach bardzo ciężko było wrócić do normalnego życia. Jej słowa mogą zaskoczyć. 

Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą przez 10 lat. Kobieta aktywnie towarzyszyła swojemu mężowi podczas różnych spotkań dyplomatycznych, ale często również sama występowała publicznie i zabierała głos w różnych sprawach. Z wykształcenia jest prawniczką, a całe swoje życie poświęciła działalności społecznej i dobroczynnej.

Jako pierwsza dama zasłynęła nie tylko ze swojej klasy i niebywałego wyczucia stylu, który był inspiracją dla wielu kobiet. Jolanta Kwaśniewska założyła również własną fundację, dzięki której pomagała niepełnosprawnym osobom prowadzić normalne życie. Zawsze miała swoje zdanie i nie bała się go wyrażać.

Jolanta Kwaśniewska, powrót do normalności

Nie da się ukryć, że przez 10 lat można się nieco przyzwyczaić do pewnych rzeczy. Była pierwsza dama wyznaje, że przez te wszystkie lata nie prowadziła samochodu, dlatego nawet kupienie biletu w parkomacie było dla niej nie lada wyzwaniem. Nie zapomniała również wspomnieć o swojej córce, Aleksandrze. Opowiada, że wychowanie dziecka w Pałacu Prezydenckim nie należało do najłatwiejszych zadań. Jolanta Kwaśniewska podkreśla jednak, że robiła wszystko, co tylko mogła, by wychować córkę na dobrego człowieka.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego dodaje także, że jedną z rzeczy, które ją bardzo unieszczęśliwiały, było to, że czuła się ciągle obserwowana przez innych. Jej każdy ruch był śledzony przez media, a ona na każdym kroku musiała zachować nienaganną prezencję. Zawsze musiała mieć na sobie piękne garsonki i niesamowite fryzury. Dziś mówi, że dużo bardziej lubi ubierać się elegancko, ale też sportowo. Lubi dodać pazur swojej stylizacji, dlatego też przez te 10 lat dusiła się w tych kostiumach.