Blanka Lipińska dodała nagranie z mamą. Ciało 55-latki robi wrażenie

Blanka Lipińska

Na nagraniu udostępnionym na Instastories Blanka Lipińska pokazała jak wygląda jej mama. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i pragną poznać sekret urody pani Małgorzaty.

Autorka książki „365 dni” postanowiła podzielić się nagraniem ze swoją mamą. Widać, że dziewczyna jest bardzo dumna ze swojej mamy. Nic dziwnego, ponieważ 55-letnia kobieta prezentuje się naprawdę niewiarygodnie. Niektórzy posunęli się do stwierdzenia, że wygląda jeszcze lepiej niż sama Blanka Lipińska. Mama Blanki postanowiła wyjawić sekret swojego młodego wyglądu i idealnej figury.

Blanka Lipińska o sekrecie młodości

Celebrytka od dłuższego czasu „jest na językach” tysiąca ludzi. Blanka na niemal każdym zdjęciu prezentuje się niewiarygodnie seksownie. Idealna sylwetka, delikatna skóra i piękne włosy to atuty, które podziwiają i zazdroszczą jej fanki. Jednak okazuje się, że celebrytka nie zawsze tak wyglądała. Ponadto, żeby wyglądać tak jak dziś musiała wdrożyć w swoje życie wiele ograniczeń i całkowicie odmienić styl życia. Blanka Lipińska kiedyś ważyła 80 kilogramów, co przy wzroście 160 centymetrów nie wyglądało zbyt dobrze. Jednak w pewnym momencie celebrytka postanowiła zmienić swoje życie. Wdrożyła w swój harmonogram dnia odpowiednie ćwiczenia oraz znacznie ograniczyła węglowodany.

„Próżność mi pomaga. Wolę wyglądać, niż być najedzona. Poza tym nie mam w domu jedzenia, którego nie mogę jeść (słodyczy, chleba, ciast itd.). I uprzedzając wszystkie mądrości, które zostaną mi wysłane, pt. możesz ćwiczyć i jeść… Nie mogę, bo przy takiej genetyce jak moja, wyglądałabym jak mutant, a poza tym ja się źle czuje po zjedzeniu węglowodanów.” – powiedziała wprost Blanka Lipińska.

Jednak okazuje się, że takiego problemu nie doświadczyła jej mama. Kobieta, która skończyła już 55 lat prezentuje się fenomenalnie. Internauci zachwyceni smukłą sylwetką i jędrną skórą pytają o sekret jej wyglądu. Pani Małgorzata przyznaje, że aktualnie nic nie robi ze swoim wyglądem, jednak w młodości trenowała lekkoatletykę i judo. Blanka Lipińska podkreśla również, że przez połowę swojego życia jej mama smarowała swoje ciało kremem Nivea. Przyglądając się nagraniu trzeba przyznać, że jest czego pozazdrościć pani Małgorzacie!

Blanka Lipińska