Hanna Lis pokazała zdjęcie. Wyglądają jak dwie krople wody

Niewątpliwie, Hanna Lis wprawiła internautów w osłupienie. Z pewnością, wynika to z jej wpisu w mediach społecznościowych. Okazuje się, że popularna dziennikarka wygląda niemalże identycznie, jak osoba ze zdjęcia, które umieściła na Instagramie.

Hanna Lis ma sobowtóra?

Prawdopodobnie, znana dziennikarka nie spodziewała się, że internauci zareagują w taki sposób na z pozoru zwykłe zdjęcie. Prawdopodobnie, z okazji Dnia Matki, gwiazda telewizji pokazała fotografię swojej mamy.

Godnym uwagi jest fakt, że prezenterka opatrzyła zdjęcie opisem: „Mami. Dziękuję za to, że mogę być Jej córką. Po prostu. ♥️”. Niewątpliwie, wzruszające wyznanie rozczuliło internautów: „Najpiękniejsze są Nasze mamy ❤️😍”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Z pewnością, patrząc na powyższe zdjęcie nie można oprzeć się wrażeniu, iż Hanna Lis jest niezwykle podobna do swojej mamy. Oczywiście, zauważyli to również internauci.

Haniu, jesteście obie przepiękne. Masz identyczne rysy twarzy jak Twoja mama. ❤️

Jest Pani bardzo podobna do swojej Mamy. Teraz już wiadomo po kim odziedziczyła Pani taką urodę 😍😘🌺

Alez niesamowite podobienstwo!!! Serdecznosci Pani Haniu❤️😘

Uroda po Mamie 🙂

Haneczka parę lat wstecz , ale zawsze ta sama słodycz namiętnych ust ♥♥♥

Haniu jesteście takie podobne i piękne kobiety ❤️

Kopia mamy 😍❤️

Dokładnie. Piękne rysy twarzy po Pani mamie😊

Ale jest Pani podobna do mamy 👍❤️❤️

Obie Panie piękne i bardzo podobne 🥰

Niezwykłe podobieństwo😍❤

Kim jest mama popularnej dziennikarki? Otóż, Hanna Lis jest córką Aleksandry Kedaj. Kobieta była korespondentką Życia Warszawy w Rzymie. Niestety, 88-letnia kobieta od 6 lat jest w bardzo złym stanie, z powodu przejścia zawału i udaru. W tej chwili porusza się tylko na wózku inwalidzkim, a przy codziennych czynnościach potrzebuje pomocy innych.
Co warte podkreślenia, Hanna Lis cały czas dba o mamę, chociaż jej grafik zawodowy jest na pewno bardzo napięty. Widać, że dziennikarka bardzo przeżywa jej problemy zdrowotne. Nic dziwnego, przecież to jedna z najbliższych jej osób.
Źródło: Instagram
Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.